Menu

The Topic Collections

Web Site Concerning Things

Dlouhý víkend Ch. 38

Tak jsme tady, v pondělí oběd na prodloužený víkend. Danny a Jr. se očekávají piknik s Kathy v domě Jake rodičů. Jake je pryč získat svůj mobilní telefon z Beth domu, zatímco Annie opustil mít oběd s Nancy, její sestry a jejich otce.

Jak se věci mají tak daleko, zdá se, že každý bude mít svou vlastní kapitolu a pak se smířil v kapitole po tom. Ratingy jsou i následující pořadí byla založena.

Annie se sešel dolů k autu a vytáhl svazek klíčů pod řidiče boční podlahové rohože. Jako obvykle to byl velký krok do vysoké kamionu a protože nechal sedět na slunci místo strom pokrytý příjezdové cestě bylo horko. Annie rozepnul pár tlačítek na náměstí živůtku z říše pasu letní šaty. Líbilo se jí, jak to visela volně na jejím těle, když je ještě zdůrazněn její fyzikální vlastnosti. Upravila zpětné zrcátko a viděl otevřené tlačítek na živůtku vystavené více jejího výstřihu, který byl vytvořen pomocí push-up podprsenky. Vytáhla nabitý mobilní telefon a před vytočením nahoru trasu na GPS, se rychle podívat na obrázky vzala ji a Claire. 5MP fotoaparát odvedl dobrou práci a přirozené světlo zachytil dva z nich mají velký čas na palubě. Když listovat snímky, ona se na chvíli zastavil u zblízka Claire sexu. "Ona to bude tak překvapený, když jsem jí to poslat." Annie si myslel, jak je přepnut do režimu směru a zadáním adresy.

"Dvanáct kilometrů a dvacet minut" slyšet odpověď ji směřovat dolů na štěrkové cestě na make první levé. Annie se v žádném konkrétním spěchu a dát své oblíbené Springsteen CD a obrátil ji nahlas. Měla Bad Boy myšlenky, když jel, ale cítil nesvůj o wantonness, který měl nad ní přijata. Těšila se na dobrý oběd, přestávky, dobu od sebe, aby se pokusila dostat se z nekonečného hanebnosti ona sama našel tolik část, ne-li strůjcem.

Ona vsunula ruku na velké bílé hladké Hurst řadicí páky a vzpomněl si, jak Jr. měl ji jezdit na část cesty. Od té doby se její sexuální touha byla vysoká a její morálka nízká. Pokusila se otočit svou mysl od těchto myšlenek a zjistil, že byl nádherný disk. Teplé slunce způsobila pupeny k prasknutí a modrá obloha rozjasnila její náladu, jak dělat výlet nezapomenutelný. Brzy měl k / c off a byl těší teplý vánek na nohy z podlahy otvory.

Ona přišla k mírnému, ale špatně udržovaného domu. Zvonění na zvonek u dveří, že se brzy přivítá Nancy, který byl oblečený v páru lisovaných bermudy a trička bez rukávů halenka. Nancy se omluvil za ten nepořádek, ale řekl, že od té doby její pilot manžel byl pryč tak, že péče o vnější nedávno zakoupeného domu, dostal od ní. Uvnitř však byl jiný příběh, čistý jako kolík s malými věcmi sem a tam, včetně kolekce miniaturních lodí v lahvích.

"Jsem rád, že jste přišel. To je hezké šaty, ideální pro dnešek. Vypadáš skvěle v oblečení, ale s vaším tělem vám také Vypadáš nádherně z oblečení. Právě jsem se vrátil od vyzvednutí mého otce a mou sestru. Byli na cestě a měl jsem znám bych si vybral vás stejně. Jsou putování v nepořádku se zpět nazýváme zahradu a já jsem jen tak vzít něco k pití. Mohl byste mi pomoci? Chcete, červeného nebo bílého vína, nebo něco jiného? "Nabídl Nancy vede cesta přes dům do kuchyně, kde se jídlo stanovenými spolu s brýlemi pro nápoje.

"Pěkný dům máte Nancy a chápu, jak byste neměl čas na vnější straně. Nemohu vám http://failblog.cheezburger.com/dating službu k tomu, že? Tam by mohlo být i několik mladých chlapců a dívek kolem, kteří by se sekat a hrábě ho pro vás. " Annie nabídl myslet si, že by to mohlo být nějaké letní práce pro Dannyho.

"Měl jsem mladá dívka dělat to pro nás v loňském roce, ale odešla do školy a já jsem neměl šanci dát si inzerát na Craigslist ještě v letošním roce."

Když vyšel ven, Annie našel krásný dřevěnou podlahu obklopen velkým přerostlý soukromém dvoře. Jeden malý domek napravo bude většinou detekční listnatých stromů, když listy byly úplně out. Dali zásobníky dolů mezi dvěma ze čtyř sad nádobí, které byly uspořádány, po jednom na každé straně čtverce tabulky.

"Yoohooo, tati, Susanna pojď Mám pití a náš host je tady." Nancy zavolal na pár stojí u živého plotu v zadní části dvora.

Když Susanna a její otec přijel, že se podíval na Annie nevěřícně.

"Tati to je Annie Sullivan. Annie tohle je můj táta Charles Kent a tohle je moje starší sestra Susanna." Nancy představil se veselý hlas a máchnutím ruky.

"Těší mě, že vás pan Kent setkat." Řekla Annie, zatímco ona nabídla ruku po celou dobu pocit, že intenzivní pohled od Susanny očí.

"Já tě znám. Už jsme se setkali. Bych tě kdekoli. Ty jsi dáma v kapitole šest piknik druhý den. Byl jsi tam s tvým synem. Vzpomínám si dát na nějakou show a já mluvil s vaší krátce těsně předtím, než odešel. Wow, to je jako náhoda, že se stane pouze v fiktivních erotických příběhů. " Susanna řekl, když se přiblížil a dal Annie lehký polibek na tvář.

"Nancy, to je jeden z lidí, vyprávěl jsem ti o na telefonu. Tati, pamatuješ si Annie z oběda v pátek. "Susanna pokračoval jako ona zůstala velmi blízko k Annie.

"Ne, nemůžu říct, jak jsem to. Všechno, co si vzpomínám je můžete mi pomáhá zmírnit tlak, který byl způsobený modré pilulky, které jsem vzal ten den." Charles nabízené s trochou rozpaků.

"Tati, ona byla ta, která z vás to tak. Ona byla na obědě a vystavovat sebe prakticky každý. Určitě jsem si všiml."

"Je mi líto, Susanna, všechno si pamatuji bylo, že byla žena tam předváděl její oholenou kundu a velká prsa."

"Tati, ty jsi tak hrubý, neměli byste říkat, že!" káral Nancy.

"No ona a dala muže ona byla s ruční práci pod stolem." Charles pokračoval upřímně, ale bez obalu. Naučil se před několika lety, že ve svém věku mohl promluvit svou mysl a lidé by prostě odepsat na stáří. Tam byly žádné skutečné důsledky a už vůbec ne z jeho dvou dcer.

"Bylo to opravdu ty Annie?" Nancy zeptal se rychle, aby se pokusila snížit její otec pryč od dalších omylů.

"Ano, to bylo. Jsem v rozpacích, ale můj syn má rád, aby mi ukázal off. Dostává se, že od http://jimmynuxw.wordpress.com/2014/08/22/%ef%bb%bfdusledky-tri-v-kabine-casti-1/ svého otce, a někdy i ve skutečnosti většina časy, že to vzrušuje, a když to udělá, pokud často chce, abych mu pomohl. "Annie vysvětlil tiše doufat, že ten incident uzavřen.

"Vzpomínám si, když Nancy a Susanna dívek, které používají, aby nemají vlasy tam dole. To bylo před lety, těsně předtím, než moje žena zemřela. Ale protože oni vyrostli oni mají velké chlupaté keřů. Pomáhají mi hodně stejně. " Charles pokračoval přerušit.

"Víš, že jsem zubař, dokud jsem v důchodu, pak jsem začal dělat lodě v láhvi. I prodávat některé a dát Nancy a Susanna někteří, když jsem přišel je navštívit. V průběhu let byli dobře starat o mě. Pokud jste měl dvě dcery, a vaše žena zemře, nechcete další ženu. Starají se o všechny mé potřeby. "Vysvětlil s úsměvem, když se natáhl obě ruce, aby jim kolektivní objetí. Annie to bylo více než otcovské objetí a ona si vzpomněla, co se Susanna sdílet s na piknik zemi - držíme Ochlupení huňatý, protože to je, jak to táta rád

.

"Víš, že nevidím moje dvě holky velmi často už, ale když to udělám, mohu ujistit, že jsem si přinést modré pilulky spolu." se chlubil. Toast řekl, zvedl sklenici, "To dcer a synů."

Všichni cinkaly skleničky a seděli kolem stolu, vše, co je kromě Susanna, který stál za Annie a položila ruku pevně na její nahé rameno. Stojící v blízkosti Annie, štíhlý Susanna, začala lehce hladit její rameno a nechat prsty toulat se na šíji. Annie luxuriated v měkkém kontaktu a uvolněně do pozice signalizační to bylo v pořádku, aby i nadále. Konverzace mezi čtyři z nich se zabýval především s cesty. Annie zjistil, že to bylo skvělé turné a že Susanna a její otec byl přidělen dvojlůžkové pokoje se dvěma manželskými postelemi. To bylo dobře, protože každý z nich byl zvyklý spát sám, ale postele byly dostatečně velké pro hýčkat.

Nancy opět zaplní své brýle, a když se vrátila od uvedení potraviny do trouby, oznámil, že oběd bude v asi za dvacet minut. Nancy pohnula židli blíž k otci, aby se dohnat řečmi, sdílet předkrmy a navíc to mělo tu výhodu, že oni měli sedadlo v první řadě na Annie a Susanna.

"Perfektní načasování Nancy." řekla Susanna a podívala se na Annie, než při pohledu na její táta "Vzal sis modrou pilulku ráno táta?"

"Jistě ano med, stejně jako každé ráno na této cestě." odpověděl s dychtivým jistotu. "Proč se ptáš, co máš na mysli?"

"No, vzpomínám si svou slabost pro velká prsa, a protože ani jeden z nás, holky se jim, myslel jsem, že bychom mohli přesvědčit, Annie, aby nám opět ukáže její. Koneckonců všichni jsme viděli dříve, nebo snad ne?" řekla Susanna vesele, když se pohnula rukou na přední Annie 'rameno a pomalu vytáhl ho v horní části hrudi. Nechala jí ukazováček pád do trhliny Annie štěpení a běžel klidně nahoru a dolů, cítil hloubku hladké drážky.

"Nevadilo by ti, že tě Annie?" Řekla Susanna sebejistě a poněkud rétoricky, jak se pohybovala přímo za Annie židli a položil obě ruce na jejích odhalených ramenou. Čekala Annie smířit, než nechat ruce klouzat dolů vystavenou hruď a zamést prsty po celé hrudi v živůtku. Odtáhla ruce a opatrně rozepnula zbývající tlačítka, dokud živůtek odpadla odhalit masivní truhlu balancování na vrcholu bílé police podprsenku.

"Budeš zrušit několik dalších tlačítek pro nás Annie?" Susanna řekl, když se naklonila se, aby políbil za ucho Annie. "Otevřete jej tak můžeme vidět všechny vaše prsa."

Annie tiše rozepnul další dvě tlačítka, dokud Susanna podařilo odloupnout na vrchol letní šaty odhalující dvě hromady třásl opálené tělo. Když přinesl ruce zpět od otevření šaty, Susanna sledovat své palce na Annie bradavky, které se snažili prosadit krajkou na podprsence. Je vklouzla prsty pod okraj malého podprsenky a vylepšený pryžový nubs. Když se vytáhl prsty popadla lem a oloupané podprsenku od prsního dvorce. Ačkoli oni byli ve stínu, Susanna cítil teplo a zjistil, že Annie začala dostat červenou flush.

"Tam táta, co si o tom myslíš ty?" Susanna zeptala se Annie http://vagueitem7111.jigsy.com/entries/general/tch%C3%BDn%C4%9B prsa byly zcela vystaveny a na displeji, zatímco nebezpečně balancuje na podpůrné podprsenky.

"Jsou skvělé Miluju velký kulatý tvar a velké bradavky jsem docela přeji holky měli to, ale jak jsem vždycky říkal -.. Pokud se nevejde do úst, že http://lawerenceoopq.wordpress.com/2014/08/03/%ef%bb%bfbasketbal-smudge-jake-pov/ je to odpad a každý z vás je sousto. " Charles nabízeny.

"Susanna, můžete vytáhnout na ně trochu, jak jsi to tvoje sestra? Bych rád viděl." zeptal se otcovsky tónem, který navrhl dodržování všude kolem.

Annie, který si myslel, že ona byla v pro klidnou rodinnou oběd a kteří na disku přes snažili vypořádat s úzkostí, že jsou coura, seděl v tlumeném tichu, zatímco nechat je dělat to, co chtějí s ní. Měla by to zastavit dřív, ale rád dříve v průběhu dne s klukama, ona ho nechat příliš daleko. Její krev začala proudit, její tep se zvýšil a její hormony se kopat na plné obrátky. Cítila Susanna se ji zvětšující bradavky v prstech a zatáhněte za ně, protahování a tahal, až byli napjaté struky.

"Dobře holčička, pamatujete si, jak to tvůj táta má rád." Charles řekl Nancy, když se opřel do křesla a otevřel nohy.

Nancy se natáhl a začal hladit svého otce nejbližší nohu, hledal jeho penis. Našla bouli v jeho kalhot a začal provozovat svou ruku na jeho ne příliš impozantní délkou. Naklonila se dopředu na židli a se stěhoval do klečet mezi nohama.

"To je ono. Uvolněte své kalhoty a vzít můj penis ven." její otec řídil jako Nancy viděla ho sledoval její sestru zneužívat Annie prsa. Cítila, jak se ho zvednout zadek na židli a věděla, že vytáhnout své kalhoty. Pracovala kalhoty se svými štíhlými atrofovaly stehen a přes kolena a přitiskl je k zemi. Byl to boj, ale dostala jednu nohu ven nohavici a byl schopen sklouznout dopředu na židli a vystavit se plně ke své dceři. Nancy přistoupil blíž a přitiskla na její hlavu k jeho rozkroku. Cítila účinek modrou pilulku kalení svou malou erekci. Vzala ho do pusy a užil chuť, která se téměř zapomnělo.

"Vytáhněte její prsa těžší." Charles řídil Susanna, když držel Nancy hlavu těžko k jeho pohlaví.

Annie se cítil Susanna vytlačit těžší a sledoval, jak její prsa se vytáhl nahoru a ven. Annie se zašklebil se na útok, a viděl, že Nancy byla houpat hlavou energicky. Neviděla rty na jeho penis, ale působením, ale věděl, že rána úloha byla dána. Susanna sledoval, jak její otec drží hlavu své sestry, když byl držel její každou noc na cestu, a vytáhl Annie bradavky těžší ho stimulovat.

Všechny tři ženy, sledoval jeho tvář, jak se snažil čerpání jeho penis do Nancy úst. Slyšeli jí roubík, jak držel ji pevně. Pak zaslechli ho vydá dlouhý sten, když tlačil své dcery hlavu ještě víc na jeho penis. Jeho cum byl hubený a slabý, ale v tomto věku, jsou orgasmy jeho dcera dala mu byly stále silné.

"Nancy, ty jsi tak dobrý kohout zelenáč, jak jste někdy byli. Myslím, že potřebuji, aby přišli a navštívit častěji" otec řekl, když se zhroutil do křesla. "Buďte hodní a sdílet jej s vaší sestrou."

Susanna přešel a čekal na svou sestru, aby postavil před uvedením její tvář vedle ní. Otevřela ústa a cítil rty její sestry síťoviny s ní a přijal louže otcova semene.

"To je dobré holky. Nancy, můžete mi pomoci s mým kalhoty."

Susanna polkl a s úsměvem na svého otce a zmáčknout své sestry http://www.datehookup.com/ paži, se vrátil k Annie, který byl vlevo sedí nahoře bez sleduje rodinu. "Děkuji vám za umožnění to. Jsi tak strašně sexy. Pořád chci jít dolů na vás. Miluji svou oholenou kundu a já chci ochutnat." Susanna řekl polohlasně, aby Annie.

"Susanna, mohl byste prosím pomoci své sestře s obědem, zatímco Annie a poznat se navzájem." Pan Kent režii.

"Annie, nevadilo by vám opustit svůj top vrátit zpět. Neviděl jsem slavnou sadu prsa jako je ta vaše pro let." Charles zeptal se, když se podíval na Susanna podporu.

"To bude v pořádku. On jen rád, aby to s námi. On je neškodný." Susanna ujistil Annie spolu s malým objetí, než jít dovnitř s její sestrou.

"Líbilo se vám ji mačkat kozy? Vypadalo to, jako jsi to udělal. Vím, že jsem to udělal. Když vytáhl na ně v poslední době spadla mi moje koule uvolnit a skutečně střílet můj náklad do Nancy. Ona používá, aby se to po celou dobu, ale od té doby se vdala a odstěhovala, jsem musel spoléhat na Susanna. " řekl, jako kdyby to jen každodenní skutečnosti.

Annie se snažil propadající se v křesle, když zvažoval odpověď. Doufala, že stisknete její bolavé bradavky proti chladnému okraji kovového stolu, aby se pokusila uklidnit je. Pan Kent viděl, co se snaží dělat, a nabídl "Už Susanna vám ublížil? Pojď sem. Jako zubař mi bylo řečeno, že mám magické prsty. Mohu pomoci."

Annie se cítil trochu ztráta na to, co dělat, ale bolest v prsou a jejího pohlaví, lhala sama sobě, že to bylo v pořádku. Vstala a drží ji na temeno šaty nahoru, přešel k panu Kentu. "To je ono. Pojď trochu blíž." nařídil jako zubař, který byl v praxi již 35 let. Bylo to autoritářský, ale jemný. Bylo směrnice není volba.

Annie přistoupil blíž a představila své zralé bradavky a pohmožděné dvorce pro jeho kontrolu. Naklonil se dovnitř a vytáhl brýle po nose, aby se blíže podívat. "Ach ano. Ach ano, ano, ano. Vidím, že ano." mumlal si pro sebe, když se díval, jak oteklé koule před sebou.

S překvapivou jemný dotek, tak odlišné od jeho drsný surových komentářů se vzal její ňadra s jeho teplé měkké ruce. "To by mělo pomoci. Vždy pracoval pro dívky." radil, jak se jemně stiskl a masírovat její plná ňadra s jeho šikovné ruce. Jeho dlaně byly v přímé smlouvy s její bradavky a jeho měkké kůže a jemně manipulace zklidněná bolest jako mávnutím kouzelného proutku.

"Někdy, když je to příliš bolestivé, jsem si řekl, dívky, které budete potřebovat zaměřit svou pozornost. Mohu to udělat?" řekl s nacvičenou mlčenlivosti.

"Ano, pane." Annie odpověděla nevím, co se bude dít.

Byla brzy vědom, co se stane, když cítil, že jeho měkký ruka se dotýká nohu pod spodním lemu šatů. Čekala nervózně a jako hladký ruka škrábla jí hedvábnou kůži,

"Tati, co to děláš?" Nancy zavolal.

Annie a Nancy otec oba okamžitě ucukl. Pustil jeho ruce vypadal rozpačitě. Oni byli chyceni.

"Jen jsem se s její myšlenky mimo své bolavé bradavky. Tento způsob jsem použil, aby to s vámi holky. Bych tě rozptylovat a soustředit své myšlenky jinam. Pamatujte, že pokud jste měli bolavé bradavky bych jemně prstem tvoji píču a budete brzy zapomenout vaše bradavky. To je vše. " její otec řekl ohledu na to, jako by vysvětloval zubní postup.

"To je v pořádku Nancy, se zdálo, že se do práce. Ale možná, že právě přestěhovala bolest někde jinde." Annie řekla, když ustoupil zpět do svého křesla, zatímco drží horní část šatů. Nancy dal dva talíře na zem a okamžitě Susanna přistoupil další dvě.

"Pomůžu ti s tím." Susanna řekl, když se postavil za Annie. "Řekněme si to na oběd ne?" Susanna nabídl, když dosáhl za Annie zády vrátit její podprsenku. Položila ji na lavici, která vedla podél zábradlí před vrácením a vytažením živůtek, ale opouštět mnoho podpůrných tlačítek vrátit zpět. To zobrazuje většinu své svůdné štěpení a materiál, pokud to bylo stáhl, držel její bradavky, ale zdálo se, že se příliš mnoho nebezpečí pádu off.

"Velmi sexy." Susanna zašeptal Annie do ucha, než začnete své místo. Susanna posunul si židli blíž ke stolu a posunul spolu tak, že její koleno mohl dotknout.


Krabí salát na boku nádherné lososa almandinu dostal skupinu diskutovat televizní seriál Deadliest Catch. Dívky se všichni shodli, že Sig Hansen byl sexy, že to bylo špatné, že ztratil kapitán Phil Harris a Mike Rowe měl skvělý hlas a krásné tělo, které viděl na Dirty Jobs, ale nádherný mladý paluba ruku na Northwestern mohl nastavit jejich návnady a vytáhnout jejich pot kdykoliv.

Uprostřed velký lehké škádlení tam byl ještě silný spodní proud neopětované sexu. Starý muž měl cum, ale dcery byly ještě v servisním režimu. I když byli starší a již není považován za holky, když jejich otec byl asi ještě nikdy rozrostla naše svých dětských rolí.

Čekali a očekávaný každou jeho potřebu. Byli druhý dopředu se doplňování víno, připravené s citronu. Jsou moc chtěl potěšit.

"Mám překvapení na poušti." Řekla Nancy. "Zavřete oči otce."

"Zůstaň sedět Annie. Pomůžeš mi Suse? "

Zatímco oni vyčistil stůl, Annie přemýšlel, co překvapení. Dívala se, jak se dvě dcery vrátit s podnosem dvou samostatných crème brûlée pokrmů. Jsou umístěny jeden v přední části Annie a pak stáli na jedné straně svého otce, jak se umístil jeho část před ním.

"Dobře tati, otevři oči."

Charles otevřel oči, a když uviděl jemnou smetanovou poušť před ním se vdechování ostře a zadržel dech. "Vzpomněl sis."

"Jak bychom mohli ne tatínek, je to naše oblíbená taky." oba odpověděli téměř současně.

Go Back

Comment