Menu

The Topic Collections

Web Site Concerning Things

Lost Pán Ch. 17

Země pod Lauren a Luce zabručel a zavrtěl, jako by masivní zemětřesení se děje. Skalnatá země roztrhnutí a písek vyplnil trhlinu. Z mezi trhliny v zemi, dva záhadné modré koule přišla do zorného pole. Koule se rozhlédl, a napadlo Lauren, že koule byly skutečně oči, oči Fafnir.

   

   Trvalo několik vteřin, než se hlasem Lauren se zaregistrovat mozku. Mohla nejasně rozeznat hlas jako moudrý je známý jako Fafnir. To bylo správné říci, že Lauren nikdy využil svého paktu, když zjistil, že je velmi neslušné volat na pomoc této ctěné bytosti jako nástroj k boji. Lauren ani v úmyslu v dohledné době používat tuto dohodu, mnohem méně než používat během svého boje s Luce. Přesto, když zjistila, že její soupeř by měl být schopen říct Lauren identitu své matky v případě, že bojovali, zaváhala ani na jednu sekundu volání na Fafnir.

   

   Lauren posílil mentální spojení s Fafnir a řekl telepaticky, "Omlouvám se, nechtěl jsem tě použít pouze jako nástroj pro náhodné souboje."

   

   "Můj soupeř, džina jmenoval Luce může znát totožnost matky své, a on nevadí mi povídej. I když nemůže s jistotou vědět, pokud mě bojuje a najde podobnosti mezi mnou a matkou. " Přiznal Lauren na draka.

   

   "T-Děkuju ..."

   "To, že jste uzavřeli smlouvu s drakem ... drak afinity ledu ... Jsi opravdu silná. Přesto nemohu potvrdit, pokud jste Paní Lefay dcera se právě tento. Začnu svůj útok." Djinn řekl, když Lauren mluvil k Fafnir v její mysli. Luce a pak začal rituální tanec přivolat své vlastní bytosti.

   Předvolání a pakty jsou dvě různé věci. Svolat vyžaduje bytost je kompletní podřízenost svému pánovi a jeho vůli zcela ohnutý do magisterského vůle, je to obvykle nemůže pracovat na bytosti se silnou vůlí. Pakty vyžadují vzájemnou dohodu mezi dvěma lidmi, kde se obě strany těžit. V Lauren případě, že získá sílu v boji; V případě, že bytosti, které obvykle mají nějaký úkol nebo požadavku na druhé straně splnit. Luce se zabýval v předvolání, zatímco Lauren vyřizovány paktů.

   Luce provádí komplexní tanec, zatímco Lauren mluvil s Fafnir telepaticky, aby mu byl poskytnut čas na přípravu. Přivolal dvě bestie vedle něj. Jeden z nich byl tvor, který vypadal jako dítě, vlka a pantera, a samozřejmě větší a divočejší než oba z těchto dvou zvířat; to také mělo kožená křídla k letu s. Luce mu říkali Tyul. Druhým bylo zvíře domácí zemích džina obsazených v zahradách Chamtivost, měl tenkou vrstvu pruhované černé a šedé srst, roh rostoucí z jeho brady a za oběma ušima, extrémně dlouhá a klikatá ocas s chomáč černé kožešiny, a ze dvou sad očí oba symetricky umístěné pod ušima. Druhy stvoření byl jmenován zčernalé Triops, zatímco Luce osobně dal mu jméno Kuam.

   Když skončil, podíval se a uviděl Lauren podniku plně zotavil a připraven k boji. Také led drak záhadně objevil z podzemí vedle ní. Měl řadu krásných a čistých stříbrných modré váhy, dlouhé drápy, mlhavé dech, a to byl asi deset metrů dlouhý a asi pět až šest metrů vysoké (ne všichni draci jsou velké jako mýty říkají, ačkoli všichni jsou stále větší, než největší slonů). Zamyslel se několik strategií, jak se vypořádat s drakem, to by bylo jistě těžké úsilí. Věděl, že jeho domácí zvířata mohla zvládnout draka na vhodnou dobu, a v případě potřeby by si sám přivolat další z jeho rezervní armády zvířat v zájmovém chovu. Luce byla jen dost silný, aby ovládání tři najednou, ale dokázal jen svolat dva před Lauren byl připraven. Ten vsadil na to, že jeho domácí zvířata mohla odložit na draka dost dlouho na to, aby porazili Lauren do rvačky. Luce by se také říci, že Lauren měla jen dost síly k udržení stávající smlouvy.

   Fafnir ulevilo Lauren s jeho dodávkami prakticky nevyčerpatelného pokladu síly, i když byl omezen na to, jak moc mu mohl dát Lauren jako dračí energie a lidské tělo ne vždy hrají dobře dohromady. Přesto, Lauren byla nabitá a připravená jít. Natáhla holou ruku a její dýka blízko v postoji připraven k boji na blízko. Lauren podepřel si brýle, umístěte je tak, že by se pohupovat kolem během boje. Také Lauren vlasy opět změnila, její černé vlasy také rozhodl, prameny barvené červené a oranžové.

   

   "TYUL! KUAM! Udržujte draka obsazeno! Nedopusťte, aby jeho dech dostat mě, budu ujistěte se, že vám krmit docela svátek, pokud si dobře bojovat!" Luce se ujistit, že své bytosti vědí, že neměli k dosažení vítězství, vše, co potřeboval, bylo, aby draka obsazeno.

-

   * Pant, kalhoty * Nerissa pochopil po dechu, jak se jí podařilo odrazit další ránu od démona známého jako Avandar. Podobně jako všechny zdvořilé a čestné bytosti, které se představili a dělal sebe známý dříve, než oni bojovali. Nerissa dělal to známý, že chce Avandar meč, a udělá cokoliv, aby si to. Avandar to neřekl přímo, Nerissa mohl říct, že se nenápadně říkal, že by ji zdecimovat.

   Avandar nosil sadu brnění barevného stínu tmavě šedá, spolu s otevřenou přilbou na vrcholu. Jeho štít vypadá jako čtverec a kruh proměnily společně s kruhy jsou po stranách a na náměstí působí jako body. Štít měl černé a modré barvy s šedým znakem uprostřed. Nerissa mohli vidět pozoruhodný jizvu na Avandar tváři, ten, který vypadal trvalé. To bylo také docela zřejmé, že Avandar je démon hněvu.

   A zatímco dělení bylo zřejmé přehnané, Nerissa se ocitla v defenzívě častěji, než chtěla. Během osmnácti let života, udělala Ujistěte se, že získat to nejlepší vzdělání ve všem, a samozřejmě šerm tomu nebylo jinak. The Plains pýchy nejlepšího šermíře vyškoleni jí: Dokonalost Pride. Dobře známý člen Pride pilíře, dokonalost Pride zřejmě snažil se být dokonalý na všechno; takže šerm nebyl o nic méně si za cíl dosáhnout. On také snažil, aby co nejlépe dokonalého učitele, když ukazuje Nerissa, jak bojovat s mečem, učil jí mnoho stylů šermu: klasické typy evropského šermu, několik typů Kenjutsu, římský gladius, obouruční šermu, a původní škola démonický šerm (který Perfection vytvořil sám), známý jako Unholy řezy.

   Nerissa viděl hlavní rozdíl mezi ní a Avandar byla zkušenost, tvrzený žoldák pravděpodobně bojoval v desítkách bitev a válek; zatímco Nerissa se jen bojoval v praxi bojů. Přesto, Nerissa byl doplněn o dokonalosti se nejtalentovanější Šermíř kolem své generace studentských swordfighters. Nerissa byla stanovena, aby se jeho slova nejsou k ničemu. Jaký mělo smysl, že manželka vládce Sin, pokud nemohla zabít pokorný žoldák?

   "Ach! To zatracený meč nebude sakra poslouchat! Nemůžu bojovat s tím zatracený meč působí jako stupidní dítě." Stěžoval Avandar, když couval pryč od Nerissa. Sklonil meč a štít, když se díval na svůj meč hrozivě bez ohledu k jeho soupeře.

   Nerissa byla zmatená, stáří, zatímco ačkoli to je velmi mocná zbraň smrti, to je ještě normální meč. A to je místo, kde by se Nerissa brzy zjistit, kde se mýlila.

   "Seru nemohu použít zatracenou sílu téhle zatracené meče dosud jen zdá, vše, co jsem mohl udělat, bylo silou, že žalostný kousek. Asi budu muset spolehnout na normální šermu a magii. Máš sakra štěstí, tentokrát trochu! princezna! Tolik k té zatracené meč hraje roli trumf. " Avandar si povzdechl a otočil meč kolem několikrát a posunul jej přes jeho štít. On zamumlal několik dalších slov pro sebe, že Nerissa neslyšel, i když by mohla říct, že to nebylo zaklínadlo.

   Nerissa připravil sebe v jiném postoji, než začala s, postoj k Unholy Cuts styl. Zatímco normální postoj pro většinu šermu nutné, aby uživatel stát s jeho stranou nepřítele, jeho paže za sebou, a jeho meč, tento styl volal na jinou pozici. Zatímco stranou nepřítele byl stejný, Nerissa použít obě ruce, aby si vzal svůj meč špičkou směrem Avandar, i když na nakloněné pod úhlem.

   Avandar pokročilé na Nerissa svou štít zvednutý, aby zakryl horní část http://supremedinner5983.jigsy.com/entries/general/firemn%C3%A1-akcia těla a spodní část obličeje; se sekl dvakrát na Nerissa se stáří. Nerissa viděl váhání mečem, i když zjistil, že je divné, že meč zaváhal a ne Avandar sám. Bylo to, jako kdyby stáří bylo bránit Avandar. Přesto na konci Avandar podařilo přistát své údery, ačkoli oni byli čistě vychýlen Nerissa postojem.

   Poprvé ve chvíli, Nerissa nastoupila do útoku, používat její Unholy Cuts. Základem za Unholy Cuts byl nalákat do soupeře a aby byly váhat, i když nepatrnou částku, a tím, že výhody za to, že Nerissa by okamžitě zasáhnout v zlomku sekundy, zatímco její soupeř se chystá na svůj další útok. Tento postoj byl ideální pro Nerissa, a dost možná její nejmocnější styl, i když ne vždy nejvhodnější. Nerissa využil zaváhání v Avandar mečem, když napadl a bodl útočníka do jeho hrudi.

   Zatím jen Nerissa získal škody, naštěstí jen drobné řezné rány a modřiny. A přesto první hlavní zranění se stalo na http://secretiveenigma50.jigsy.com/entries/general/vojensk%C3%A1-soulo%C5%BE Avandar. Nerissa meč vyhloubil přes poštu, uklouznutí mezi jednotlivými odkazy a zadání démona maso. Bodnutí se podařilo vstoupit do prostoru těsně pod štítem, takže jeho obrana byla prohlášena za neplatnou.

   Avandar vykřikl bolestí, když okamžitě ucukl dozadu. On udeřil jeho štít kolem nutit Nerissa, že nebude pokračovat v útoku. STEELING sebe, Avandar pak se pokusil lomítko na bílé demoness, ale meč jednal na vlastní a bránil jeho příkaz. Jeho odpor byl silnější tentokrát, a jeho lomítko byla oslabena, i když to ještě podařilo spojit se s Nerissa mečem.

   Nerissa odrazil slabý útok, když se divil, proč útoky Avandar byly stále slabší a slabší. Všimla si, že meč Zdálo se, že zase odolat. Byla to vliv stáří meč měl na svém wielder? Jaký podivný meč ... Tyto dvě věty hnal přes její mysli jako Nerissa připravil další útok.

   Nerissa bodl meč v podivném úhlu se na Avandar rameno a zároveň se snaží držet štít na svém místě. Avandar praštil štítem a srazil Nerissa z rovnováhy tak, aby byly její meč jen stěží minout svůj cíl. Využívat, Avandar nakrájené na Nerissa krku se vší silou.

   Do prdele! Nemůžu to zastavit! Nerissa řekl si pro sebe s zběsilé stavu mysli, neměla reálný způsob, jak zastavit svůj meč, ale pořád se snažila zvednout ruce včas zastavit. Nějak se jí meč ručně vyráběné včas odrazit, co by mělo být zabíjení ránu. Nerissa viděl, proč tak stáří zastavil tentokrát, spočívající na Nerissa ostří.

   Co https://www.zoosk.com/ se stalo v té chvíli bylo docela divné, podivnější, než kdykoli Avandar a Nerissa se nikdy nesetkal. Oba meče se zachvěl a začal zářit. Na špičce stáří, epicentrum nejjasnější jeho zářící, vír zčernalé energie prosakovala ven. Některé z nich postříkal na zem a rozptýlena, zatímco někteří se vznášel vzhůru do nebe. Ale co bylo opravdu divné bylo, že většina z černého energie tvořil silný pramen a vytáhl se ven stáří a zaměřil svůj směr do Nerissa meče. Černá nit jako energie proudila do Nerissa mečem, jako by to byla ta nejpřirozenější věc na světě.

   Oba Avandar a Nerissa byli překvapeni, a pokusil se oddělit sebe, ale když oba vytáhl na meči, ale narazil. Zatímco obě strany mohly pohybovat svými těly, by se jejich meče ani nehne a oni se vznášel ve vzduchu, zatímco černý energie dále proudit do Nerissa ostří. Nakonec, jako i Nerissa a Avandar sledoval podivné zrak, poslední zlověstné černé energie proudila do Nerissa meče a obě zbraně spadl na zem, aby hlasitý zvuk klape.

   Nerissa pomalu přešel ke svému meči a pozoroval ji. Zdálo se, jako obvykle, myslet si, že, Nerissa opatrně zvedl meč. Pravdu, když se dotkla jílce, Nerissa byla hit s přívalem pocitů. Radost a bolest, teplé a studené, slané a sladké, euforie a nuda, hladká a drsná, zmrazené a spálené, to vše a mnoho dalších hnal Nerissa mysli jeden po druhém. I když to pocit, jako desítek minut až Nerissa, ve skutečnosti, to bylo jen deset sekund. Nakonec, příval pocitů přestalo a ticho zásoboval Nerissa mysl.

   Nerissa otevřela oči vidět, že ona byla už ne v kontrole jejího těla. I když to se stěhovalo a začal útočit na Avandar, aby mohli pokračovat v souboji, nemohla ovládat své jednání. Avšak zatímco ona nebyla kontrolovat, aby Nerissa, se to necítí, jako by byla v bezvědomí. Nebo přesněji řečeno, cítila sama pohybuje a útočí. "Co to-" Nerissa byla náhle odříznut.

   "Ty, mám tě rád." "Souhlasím, že ten druhý je trošičku moc." "Tato milost!" "To je Unholy Cuts, že jo?" "Ano, musí být." "Opravdu? Člověk jen to, že člověk může jít a vytvořit svůj vlastní styl šermu. " "Vy všichni mohou být rádi,, Já za sebe nevidím, co na ní vidíš." "Co ještě? Je to docela "un se na to." "Fucking špinavé staré kurva ..."

   Četné hlasy všech začal mluvit, některé Nerissa rozeznával, a jiní nemohla. Tam musí být stovky hlasů mluvení, dokud se všechny uklidnil, co muselo být lídrem Hlas je. "Lass, co jste dnes viděli, je sám bojuje ten známý jako Avandar RDSA Nuir. Jste doslova bojovat a myslet hned, jak sami ve vnějším světě. I když jsou v pohybu a myšlení samostatně i zde. "

   Nerissa pronesl otázku: "Kde je tady?"

   "... Ty jsou umístěny uvnitř stáří, osobní zbraň Death nadaný Asmodeus, původní Pán Lust. Já a všichni jste již slyšeli jsou duše, žijící ve stáří, jestli to dává nějaký smysl. "

   "Ne, ne, to ne, udělat nějaký zatracený smysl!" Nerissa si nebyl jistý, jak reagovat na situaci.

   "No, dovolte mi, abych i nadále a dozvíte se, děvče. Stáří je kolekce 1270-7 duše největších mečem vykonavateli, kteří kdy žili ve všech říších. To nerozlišuje mezi lidmi, démonů, andělů, pohanů, humanoidy, a každé živé bytosti vytvořené. Já sám jsem považován za nejsilnější z nich, takže jsem zvolila jako hlavní hlas, chcete-li. Jsme duše, jejichž jediným přáním je, aby http://www.huffingtonpost.com/news/dating/ i nadále na zdokonalení našeho šermovat na věčnost ve stáří, je to docela sranda taky. "

   "Znamená to, že jsme v jiném ... Realm pro mrtvých duší žít?" Předpokládal, Nerissa.

   "Bright děvče, to je v podstatě to, co uvnitř stáří je. Bytosti nevyberete, kdo ovládá stáří, co děláme. A zatímco Asmodeus byl dán stáří, což jsme s ním souhlasit a jsme hlasovali nebýt ovládán něj. Nevadilo mu, a on vlastně souhlasil s námi, i když stále považován stáří jeho meč. Raději svou magii k šermu, a proto nežije ve stáří. Při stáří přechází na nového vlastníka, budeme hlasovat, každý z nás, aby se zjistilo, zda wielder je dostatečně hoden držet stáří. A v Avandar v případě, našli jsme ho chtěli a hlasování přišel v 369 ve prospěch ho ovládat stáří na 908 proti. "

   "To je docela rozdíl ..."

   "Ano, i když tam byly horší mezery. A nyní se dostáváme k vám. Hlasovali jsme 1205 ve prospěch budete ovládat a 72 proti. Musím se přiznat, že jsem překvapen na to. Nikdy nebylo takové množství hlasů ve prospěch někoho jiného. Měli byste se cítit poctěn. V podstatě lze říci, stáří nyní patří k tobě, pokud předat dál, a pak budeme hlasovat, zda tato osoba je jedle ovládat stáří. Ale pozor, jakmile stáří přechází na nového vlastníka, bude to nikdy vrátit na předchozí wielder. "

   "..." Nerissa byla na rozpacích slov. Ona původně chtěl tvrdit, stáří a dát to Rainer jako dárek představující její lásku. Přesto, když to mohla udělat, že teď měl rozhodnout, zda udržet meč pro sebe, nebo dávat to Rainer. Nerissa se rozhodl překročit tuto překážku později, když ho mohla projednat se svým snoubence. "Tak jak se dostanu zpátky? Zpět k boji proti Avandar."

   "Lass, jste již mu bojují sami ...

   A s tím, Nerissa ocitla ve středu v duelu s Avandar. Měla pocit, jako kdyby byl na něj bojovat po celou dobu, takže ji není překvapen tím, že okamžitě se vrací do svého původního těla. Chcete-li být přesnější, držela vzpomínky, že ve stáří a bojovat Avandar ve stejnou dobu, takže měl pocit, jako by byla na dvou místech najednou.

   "Keh! Myslím, že budu muset vzít tu zatracenou stáří, když jsem tě zabít." Zatímco Avandar řekl s jistotou, ve skutečnosti on měl žádný způsob, jak mít svůj meč dosáhnout bílé demoness "maso.

   Na začátku boje, Avandar, díky stáří, držel převahu a bylo plně pod kontrolou toku duelu. Podařilo se mu způsobit celou řadu menších ran na Nerissa a to bylo dostat se na místa, kde by ji smrtelně zraněn. Pak stáří začal bránit jeho příkazy a příliv pomalu posunula ve prospěch Nerissa. Pokud jde o bojové zdatnosti, obě strany jsou stejné. Pokud jde o zkušenosti, Avandar daleko předčil Nerissa a měl také tu výhodu, že ovládat silný stáří. Přesto se tato výhoda byla dána Nerissa, a jeho výhodou praxe byla zrušeny kvůli stáří vlivu. Bez vnějšího vlivu, Avandar neviděl žádný způsob, jak přežít v tomto boji.

   Zatímco pokračuje hbitě blokovat Nerissa meč se štítem, Avandar podíval se na bojích se děje mezi Luce a Forsythe. Z těchto dvou, viděl, že boj mezi Luce a čarodějnice musel ještě nezačala. I když překvapení ho udeřil, když viděl velkou dračí odpočinku vedle čarodějnice, on přesunul jeho pozornost k obžerství démona Forsythe. The Fallen Angel magie byla daleko předčí démona. Každý tvor zavolal okamžitě rozpadla lehkou magii a pokaždé Forsythe šel na http://vagabondassista16.jigsy.com/entries/general/%EF%BB%BF%C5%BDivot-ch-oby%C4%8Dejn%C3%BD-%C4%8Dlov%C4%9Bk-je-15 melee útok, byl pokárán temné magie ... Počkejte, temnou magii z padlého anděla? Avandar bylo ještě víc překvapilo, překvapilo dost ukázat otevření Nerissa.

   Využívat Avandar je ztráta pozornosti, Nerissa smetl hněvu démona stráž a prořízla krk. Instant dekapitace. Tam, kde byl krk, krev vytryskla z pochopitelných otvorů. Pohled překvapení zůstalo na Avandar tváři, jak to spadlo na zem, jeho rohy okamžitě rozpadá, když přišel do kontaktu s skalnatém povrchu. Jeho tělo se několik podivných kroků, jako by to bylo ještě naživu, i když to nakonec padl.

Go Back

Comment