Menu

The Topic Collections

Web Site Concerning Things

Chceš jen sex? Seznam se zde...na sexuální seznamce.

Říkala, že by mohl mít sny. Rory si nebyl jistý, že chtěl, že. Od chvíle, kdy se poprvé otevřel oči v této jeskyni, jeho sny ho děsila. Nepoužívá se k blízkosti žen, že jeho sny se naplní obrazy ní, řada jejích boků, jak černý pramínek vlasů hladil ji na krk, na temný stín na výstřihu živůtku, její vůně. Bože, to byl jistě testován.

Jeho tvář splachování od hříšných myšlenek, ložní krytiny stanování na jeho erekci, kněz sepjal ruce a začal další kolo vroucí modlit.

Rory byl jistý, že jeho hlava byla driftovat směrem ke stropu vysoko nad hlavou. Mohl tak jasně vidět své vlastní tělo, spočívající na níže kožešiny. Viděl, jak jeho široký hrudník, pokrytý popraškem světle červené kadeře a byl mírně zájem vidět jeho boky a nohy. On vlastně vypadalo docela dobře pro sebe. Jeho nohy byly silné jako jeho náručí. Co ho zajímalo nejvíc však bylo vidět jeho vlastní erekce. Jeho penis stál zcela vzpřímeně s mírným Bush červené vlasy na základně.

Přesto plovoucí hlavou, když sledoval, jak jeho ruce začíná klouzat po jeho hrudi k jeho rozkroku. By se dotknout jeho penis? Věděl, že se nemělo vylít své semeno, ale kdo by věděl? Zasmál se najednou. Dojemné bylo zlobivé, ale nezbedný dojemné bylo pěkné. Nebyl si jistý, o všech inkvizitorů, ale byl si jistý, kdo připojen k soudu, v blízkosti se vzorkováním čarodějnice. Slyšel dost šepot.

Zamračil se trochu sledoval, jak jeho ruce se blíží jeho penis. Mohl by ochutnat čarodějnice, kdyby měl šanci? Jeho tělo tam určitě bude líbit. Mohl téměř vidět záškuby mezi nohama jako myšlenka dosáhl svého těla. Jeho ruce se dotýkají firmu, teplá hřídel zavolal svou mysl dovnitř.

Aha, ano. , Cítil se tak dobře. Rory nechal ruku kruhu jeho penis a mít pevné držení na něj. Ležel na zádech a vychutnával si ten pocit prsty hladil jemnou kůži jako jeho mysl mu dodává s obrázkem ženy s živůtku rozepnul. Jeho penis vyskočil na image firmy nahých prsou. Olízl si rty a jeho pěst začíná v pohybu. Pomalu až ke špičce jeho hřídele a pak zase dolů, přičemž předkožku spolu.

Rory se probudil ze zvuku svého vlastního hlasu. Držel pulzující erekci v pěsti a jeho sténání bylo, že mu naskočila husí kůže. Jako by jeho penis byl jedovatý had, popadl ho za ruku zpátky. Bože, co by měl dělat? Chtěl rozlít jeho semeno tak špatně. Bylo by to opravdu být takový hřích?

Neměl ponětí, jak dlouho tam ležel, drifting a ven z hlavně erotických snů. On nikdy nezapomněl se úplně, ale nikdy si uvědomil, že jen prodlužuje jeho utrpení. Jeho odhodlání to potěšení jeho vlastní tělo podává pouze v souladu ho nadržený jako peklo. Kdykoli byl při smyslech, začal modlit vroucně, ale po čase by vybočuje z přímé a úzké znovu.

Nakonec vyčerpání z boje proti jeho těla, usnul. Mák šťáva byla dávno pryč ze svého systému, ale jeho vlastní horečnaté myšlenky byly natolik, aby se mu sen o ní v nejživější způsobem. V jeho představách byl už ne kněz. Byl to právě Rory, dotýkat se smetanovou pleť, zatímco jeho prsty rozepnul živý modrý živůtek. Pomalu se tlačil látku přes ramena, odhalil pár pevnými prsy s růžovými bradavkami. Měkké maso zavolal na něj, dotýkat, líbat, lízat. Její tvář byla příliš jasné, ve svých snech, ale slyšel ji ho podpořit. Popadl ji za prsa oběma rukama, luxuriating na pocit měkké kůže, teplo a vůně ji.

Náhlý výbuch jeho semene ho probudilo. S výrazem zděšení spatřil svého kapaliny odkapávající ze břiše na kožešiny. Rozhlédl se kolem sebe, snažil se najít něco uklidit ten nepořádek. Jeho bledá pokožka zrudla zuřivě při pomyšlení, že její příchod v tu chvíli. Ta myšlenka pobídl ho, aby vstal a poprvé za více než týden stál opět na nohou.

Pomyšlení na její příchod do předtím on měl šanci uklidit, ho tak nervózní, že nikdy si uvědomil, že je nahý. Cítil se trochu zatočila hlava na první, ale poté, co strávil několik minut stál s hlavou dolů, mohl by jít prozkoumat jeskyni.

Za prvé, on řídil své kroky směrem k rohu, kde on slyšel její stříkající vodou, a dost jistý. Našel malý pramínek vody pocházející z výš zdi a mizí opět dírou v podlaze. Bylo otázkou několika minut se čistí sám a pít tvoří studená, perlivá voda.

Na cestě zpět do své ložnice, místo v krbu, nemohl odolat a rozhlédl se. Po několika minutách si přál, aby to neudělal. Na rozdíl od svého spícího čtvrtletí, jeskyně byla plná svazků vonných bylin, sklenice sladce vonící masti, sušených květin a semen. Ten už by mohl popřít; byl v domě a hojení ženy. Věděl, že v zadní části jeho myšlenky, kvůli způsobu, jakým jí bylo starat se o něj. Bylo to jen, že mu raději ignorovat.

Poté, co mu uklidila nepořádek, který on dělal, vklouzl zpátky pod peřinu. Jeho roucho bylo v nedohlednu, takže mu nezbývalo. Odmítl jít zase spát ačkoli. Bylo na čase pro něj udělat nějaké vážné zamyšlení. Přítomnost ženy ho samozřejmě lákavé. Vše, co musel udělat, bylo odolat pokušení a udržet svou víru. Klekl si na kožešinách Sklonil hlavu a začal znovu modlit.

Neměl ponětí, jak dlouho zůstal na kolenou. Věděl jen, že má studené a ztuhlé a hlad, a ona byla stále ještě není zpátky. Přes jeho dřívějších myšlenek o svém bytí pokušení, začal se starat o ni. Předpokládal, že toto místo bylo někde vzdálené. Co když měl nehodu? Měl by se najít něco na sebe a snaží se ji najít?

Je to konečně přišel k http://www.blogigo.com/befittingjurist48/Hled-spolehlivou-sex-seznamku/9/ němu přidat dřeva na umírajícího ohně, a když stál strkat uhlíky všiml si misku guláše se nechal u krbu. Ona řekla, že by mohla být dlouho předtím, než se vrátila. Za několik okamžiků stál zíral na rostoucí plameny. Se zavrtěním hlavou mu odmítl nápad jít na pomoc, ne bez oblečení. Kromě toho, že ani mít něco na ochranu nohy. Jeho boty byly pryč taky.

Zabalené v jednom z kožešin, Rory se usadil ve velkém křesle u ohně s vyhřívanou misku guláše mezi rukama. Jeho pihovatý obličej nosil vzhled koncentrace, jak tam seděl a snažil se rozhodnout, co dělat. Ona nejspíš zachránil život. Soudě podle průvanu, který zavanul až k jeskyni a tam, to bylo venku mrzne, možná dokonce sněží. Vzal si pečlivě napil a vzdychl spokojeností na pikantní chuť. Na druhou stranu, ona byla jednoznačně na léčení a bylinkovým tradice. On dokonce viděl velmi starý, velmi rozsáhlý herbář.

Rory se cítil trochu hloupě, jak tam seděl a čekal na ženu, bez názvu, který přijde domů. No, alespoň to byl její domov. Není mu ale. Proč byl ještě trápí? Pokrčil rameny na vlastní otázku. Je to prostě necítil právo vrátit se do spánku, pěkný a pohodlný pod kožešin, zatímco ona byla stále venku. Jeho břicho bylo plné s jídlem však pomalu a jeho hlava klesla k hrudi. Po chvíli se jeho chrápání doprovázel měkké zvuky ohně.

Opět se mu zdálo o ní. Stejně jako dříve, v jeho představách byl už ne kněz. Byl to právě Rory, dotýkat se smetanovou pleť jako prsty uchopil ňadra oběma rukama, luxuriating v pocit měkké kůže, teplo a vůně ji. Její měkké maso zavolal na něj, dotýkat, líbat, lízat. Opět byl její obličej není zcela jasné, ve svých snech, ale věděl, že ho chce.

***

Deirdre bojoval na horu po hodinách uhýbat a skrývání. Nejprve jí zkontrolovat starý dub na zprávy a ona byla zděšena najít zprávy o vyhledávání jsou vedené na chybějící kněze. Zdálo se, že navštíví generální inspektor pro inkvizice ho bolestně chybět. To bylo dost špatné, ale aby to bylo ještě horší, tam byl také zprávu již ve věku tří dnů, žádá ji, aby přejít na staré Duncanově místě. Zřejmě Duncan axed nohu místo stromu.

Obav, že by bylo příliš pozdě, ona spěchala k malé usedlosti na druhé straně obce. Byla ráda, že byl varován o hledání, ale to znamenalo, že museli cestovat lesem. Použití na silnicích by se naprostá hloupost v době, jako je tato.

Trvalo věčnost, než se tam dostat, a když to udělala, byla příliš pozdě. Byli rádi, že přišla, ale jediný pohled na jeho noze bylo vše, co potřebovala. Rána byla vysoko na stehně a maso už oteklé. Viděla neklamné pruhy z otravy jít do rozkroku. Podívala se ho, abyste se ujistili, a uviděl malé červené hroty po celém těle. Jeho dcera se starala o něj, ale on byl horečku a neměl ji už nepoznal.

Deirdre se snažila, aby ho v komfortní, jak je to možné, ale jed byl příliš rozšířené. Její jednoduché byliny nemohl zastavit to. Podíváme-li se unaveně tvář starého muže, cítila hněv. Vztek na sebe za to, že přijde dřív, hněv v té stupidní knězi, který ji držel uvnitř tak dlouho, a nakonec vztek, protože její znalosti byly nazývá zlý. Zůstala až byl mrtev, a pak pomohl dceru připravit ho na jeho hrob. Deirdre byla smutná smrt, které by bylo možné se vyhnout, možná. Když se konečně vzala dovolenou, byla ráda, že to je ještě není tma. Ona vyklouzl z domu, vrátit se do své hory, ale mimo čekala dvě nepříjemná překvapení.

Její pozornost byla zaměřena na umírajícího starého muže a jeho truchlící dcery. Poté, co že byla práce kárat sebe nechal vesničany v prospěch rozmazlené černé róbě. Když vyšel ven, že byl ohromen, kolik sněhu spadl, protože přišla dolů. Vraťme se zpět by byla obrovská snaha.

Druhé překvapení přišlo, když jí obcházeli vesnici a chystal se znovu zamířit do hor. Jak bylo stále sněží, zvuky provádí v nehybném vzduchu, což jí dostatek varování o skupině vojáků přichází po silnici. Byla právě včas, aby se plížit za kovárnou.

Nemohla pochopit jejich hlasité zvuky, ale to nebylo nutné. Skutečnost, že nemohla pochopit, bylo samo o sobě dost vyprávění. Oni byli najati vojáků, pravděpodobně švýcarské nebo germánský podle vzhledu nich. Velké blond bestie s hlasitými hlasy, které působí, jako kdyby vlastnil vesnici. Proklínal v duchu viděla, jak je rozdělit. S tímto množstvím kolem, to bylo vyloučeno použít jednu z cest. Ne jako žena sama. Nebyla tak hloupá.

Ještě nadávat Deirdre musel svou cestu lesem, po rokli, kde našel Rory. Na některých místech sníh už po kolena. V době, kdy ona byla zpět do jeskyně, byla unavená, studené a vlhké na kůži. Kromě toho, že se celý den nejedla.

S povzdechem se opřel zády o stěnu vstupního tunelu. Byla si jistá, nikdo ji neviděl, a ona se mohla konečně odpočinout. Její plášť a boty byly příliš vlhké opustit. Museli být sušené blízko ohně, stejně jako zbytek šatů.

Deirdre vstoupil do jeskyně a nejasně cítil guláš, některé jedle šišky a muže. Jeden pohled na kněze mu ukázal, aby se choulili pod jeho pokrývky z kožešiny, zavřel oči a jeho dech hluboký. Díky bohu, že spí. Byla příliš unavená, příliš chladné a příliš vlhké, aby se o něj postarat právě teď. Musela se postarat o sebe jako první.

Ona přehodil si promočený plášť na stojanu a umístit ji blízko ohně, spolu s jejími botami. Další ona přinesla velký kus látky na suché sama. V přední části teplého ohně se svlékl těžký sukni a živůtek vlhký. Třes zařídila jejich blízkosti teplo a vyklouzla z tenkého modrého spodničku.

***

Viděl, jak se vrací. Její plášť byl promočený, stejně jako oblečení pod ním. Její tmavé vlasy byly pokryté sněhem a její tvář vypadala unaveně a pobledlý. Zvuky ji ražení mimo sníh už upozornil ho a on se rychle vklouzla pod kožešiny na matraci, zavřel oči a předstíral, že spí. Byl to strach, že by si jeho tvář a vím, své myšlenky a sny.

Šustění zvuky slyšel ho dost zvědavý nahlédnout zpod víček. Okamžitě si přál, aby to neudělal, ale nedokázal najít sílu podívat se pryč. Bylo jasné, že byla zima a vlhko, takže se zbavit šatů bylo moudré.

Snaží se držet dech i Rory sledoval přes štěrbina víčka, jak žena rozepnul háčky na těžké černé sukni. Odstrčila oděv dolů a přehodil ji u ohně, na stojanu s pláštěm. Pohybující se před plameny z tenkého modrá spodnička transparentní, ukazuje mu obrys dlouhýma nohama a pevnými boky. Olízl si rty a zavřel oči v nouzi. Neměl by být vypadá jako to. Bylo to zlý, hříšný.

Ticho bylo ještě horší, na nervy, než měkkých zvuků šustění předtím. Znovu nakoukl a málem zalapal po dechu nahlas. Byla uprostřed rozepínat modrý živůtek. Modrá krajka šál ve výstřihu se třepotal na podlahu a sklonila se získat to, dostal pohled na horní části ňader. Rory polkl a posunul jednu ruku pod přikrývku, aby monstrum mezi nohama dolů.

On si myslel, že by se ulevilo, kdyby se obrátila zpátky k ohni. Nebyl. Všechno, co viděl byl její pohybující se paže a pak živůtek sklouzl z ramen, odhalil dlouhé, krásně zakřivený rozlohu krémové kůže. Přestěhovala se do umístěte živůtek na stojanu, stejně, což mu boční pohled lákavé světě sypané růžové. V šoku znovu zavřel oči a snažil velmi těžké stisknout jeho penis dolů.

Obnovená šustění způsobené jeho oči znovu létat otevřené. Už zabývající se skrývá skutečnost, že on hledal, Rory sledoval, jak s vytřeštěnýma očima, když odepnul si spodničku. Klesla na podlaze v kaluži živé modré pruhy s oranžovou z plamenů. Její nohy se zvedl jako růžové mramorové sloupy, vyzařovací na bocích, které prakticky volal jeho rukou. Jeho dech byl už dokonce i on mohl už ne udržet erekci dolů.

Žena sklonila vyzvednout poslední svého oblečení a zahlédl nejvyšší tajemství. To místo mezi jejíma nohama se člověk měl pohřbít jeho http://atwaxwlmvid.blog.com/2014/10/19/chces-diskretni-erotickou-seznamku/ mužství. Pohled na tmavých kadeří okolních růžové záhyby přiměl jej, aby zalapal po dechu slyšitelně.

Otočila se a podívala se na něj překvapeně výrazem na tváři. Modrá spodnička svíral v ruce, se snaží ochránit své tělo před jeho pohledem. Šok se změnil na něco jiného, ​​když se její oči se v celé své podobě. Jeho ruce pod kryty, jasně drží na to, co se na krytiny vypadat jako stan.

"Vy jste sledoval." Nízký zvuk jejího hlasu zamrazilo po těle. Najednou se usmála trochu škodolibě. "A to líbí?" Udělala gesto směrem k jeho zjevnou erekce. Ona se ho zvědavě.

"Už jsi nikdy neviděl nahou ženu dřív? A matka? Nebo sestru?"

Rory zavrtěl hlavou a snažil se ji zodpovědět. "Já ehm ..." Olízl si rty a zkusila to znovu. "Ne, neměl jsem žádné sestry." Nemohl odtrhnout oči na ni. Sukně pořád před ní sloužil jen škádlit svou fantazii. Viděl spoustu jejích plných ňader a většina jejích boků.

Za několik okamžiků se na něj podívala v tichu. Nebyl si jistý, co prošla hlavou, ale viděl slabý růžový plíživé se jí do tváře, když se zaměřil ty velké fialové oči na jeho penis. Když se podíval na jeho tvář, viděl novou jiskru v očích.

Cítil, jak se jeho ústa klesnout téměř současně se snížením sukně. Velmi pomalu nechala ruce klesnout do jejího středu, odhalil její ňadra k jeho pohledem. Je to dokonce vypadalo, jako kdyby tlačil na něj. Znovu si olízl rty a zíral na růžové bradavky a představovat si, co by se cítili podobně.

Její hlas se mu třásl ze svého transu. "Je to na tobě teď." Vidět jeho prázdný pohled, dodala: "Chcete-li zobrazit trochu více svého těla Dělej, ukaž mi.".

Nejste si jisti, co přišlo po něm, Rory cítil vlna tepla jezdit jeho tělo nahoru a dolů. Myšlenka ukázat se na ni podivně vzrušující. Je to způsobeno jeho penis bolet ještě víc a začal je svědění hluboko uvnitř. On se zachvěl po dobu více než několika málo okamžiků. S mentálním pokrčením ramen odhodil přikrývku a pozoroval její tvář. Co by si myslet o jeho penis? Líbilo se ženy rády dívat se na věci, jako je to?

Pohled na její tváři odpověděl na jeho otázku bez pochybností. Ona si olízla rty a dokonce udělal několik kroků směrem k němu. "Je to nádherné." Zvedla k němu oči. "A vy jste nikdy ...?"

Zavrtěl hlavou, fascinován její reakci.

"Přemýšleli jste o tom?" Zvedla hlavu k jedné straně, sukně v ruce stále stínění, aby místo mezi nohama.

Stále němý on pokrčil rameny a cítil, že se červená. Těch několik málo kroků vzala jeho směrem mu umožnilo se blíže podívat na ni. Perleťová pleť vykazovala slabou vzor modrých žilek a hroty ňader se proměnila v tmavě růžové vrcholky.

Na prchavý okamžik, snažil se potlačit pocity vířící v něm. V prašném, příliš známé modlitby neměl šanci vůbec ho odlákat od pokušení. Bez vědomého myšlení, se zvedl na kolena, popojíždění dopředu směrem k měkkými křivkami a sladkou vůni ní.

Jeho ruce natáhl ruku a jeho prsty se dotkl měkké teplé kůže bok. Jako kdyby to bylo zkoumání umělecké dílo prsty tažený obrys její kyčelní kosti, zakřivené kolem pasu a klouzal nahoru na šálek její prsa. Dvojice koule spočívala v jeho rukou, jejich hmotnost za tepla zdánlivě připojen k jeho erekce, což je škubnutí znovu.

K jeho překvapení zavřela oči a jemný vzdech unikl rty. "Víš, že by ne, viď?"

Jeho ruce se objevil mít vůli jejich vlastní. Tiše hnětení maso jejích ňader, zatímco palci hladil kalení bradavky. V případě, že nápad přišel od kterého nikdy nepoznal, ale najednou naklonil dopředu a olízl jednu z růžových poupat, zavřel ústa kolem něj a olizovat. Účinek byl ohromující.

Žena zasténala a zvrátila hlavu, což způsobuje černé kadeře, které unikly její cop tančit kolem obličeje. Její ruce popadl ho za ramena a vrazila jí ňadra k ústům. "Umm, že se cítí dobře. Nepřestávej."

Rory neměl v úmyslu zastavit tento nový a vzrušující zábavou v ženském těle. Sakra, to byl teprve začátek. Bylo to neuvěřitelné, měkké tělo, teplý na dotek a lehce poddajný v jeho sevření. Zvuky dělala, protože to, co dělá pro své tělo. Cítil téměř opilý mocí v tom.

Modrá sukně už dávno spadl na zem a náhle si uvědomil, že měl volný výhled na celé její tělo. Krása to ho málem přemohl. Jako by se mohla zlomit, takže pozor, byl, když ji položil se na kožešinách a začal zkoumat silné, jasné linie boků, záda a nohy. Tu a tam se sklonil hlavu, aby ochutnat její kůži.

"Jste si jistý?" Její hlas pronikl mlhu v hlavě jen s obtížemi. Celé jeho bytí zaměřena na vzrušující těla před ním. "Opravdu chcete toto?"

Zvedl hlavu a otočil se výslechu modré oči na její zarudnutí v obličeji. K jeho překvapení se vzal jeho tvář do dlaní a přitáhla si ho k ní. Rty přišel splnit jemu a poprvé v životě pocítil sílu polibek. Zalapal po dechu a cítil její jazyk dotkl jeho. Bylo to, jako by se náhle hráz praskla v něm. Jeho jazyk se zmocnil jejích úst a přitiskl své tělo proti ní.

"Ano, chci tě, cítím tě."

Přejel slabý hlas v zátylku stranou; nic by mu zabránil vědět, co všichni lidé věděli. Pocit mužské síly ho nadšený, znalosti, které mohl učinit ji sténat a lapat po dechu pobídl ho ještě víc. Téměř horečně začal třít a znovu hnětení prsa a citlivé růžové špičky.

Go Back

Comment