Menu

The Topic Collections

Web Site Concerning Things

Chceš sexuální seznamku? Už jsi našel.

Ona odpověděla s úsměvem a dotykem růže vinné révy, kde se vyšplhal mezi mými prsy. Její prstu zdržel několik sekund. Její dotek byl lehký a teplý, a teplo zdálo se, šířit se z místa, kde se mě dotkl. Byl jsem rád, že se s ní, jako by to krásná žena by nějak udělat krásná jen při pohledu na mě.

Astrid nám řekl, když byl čas, aby sloužil hlavní chod. Jsme vzali bílé skleničky a nalil červené, pak přinesl v deskách s kachními prsíčky, zelenými fazolkami a brambory. Ustoupili jsme do kuchyně a stáli mlčky, zatímco Astrid pracoval na salát v pozadí.

Ai plaše se usmál, natáhl ruku a dotkl se mé bradavky prsten. Ona neměla piercing, tak snad nevěděla, jaký vliv dotek, jako by to mohlo mít. Radost vyzařovala z mé hrudi, až do krku, dolů přes stehna. Nemohl jsem si pomoct: Zavřel jsem oči a zachvěl. Vytáhla prsten jemně a dotkl se mé další bradavky s její druhou stranu. Moje bradavky a rostl pod rukama, a já zalapala po dechu při jejich citlivosti.

Slyšel jsem, že Mistr a pan Watanabe mluví ve vedlejším pokoji, jejich hlasy daleko. Když jsem otevřel oči, viděl jsem Ai pořád se na mě dívá, usmívá, zájem. Naklonila se dopředu, položila ruku přesně tam, kde růže vinná réva ovinula kolem mojí straně, a políbil mě na rty. Její vůně byla slabá a květinový, rty měkké, ani vlhké ani suché. Pomyšlení na její dokonalé rty se dotýkají důl byl opojný.

Astrid, hlouběji v kuchyni, se snažil věnovat žádnou pozornost k nám, i když bych skončil s salát. Ona dělala sama práce s nádobím z http://independent.academia.edu/CarleneBranche/Posts předchozích kurzů.

Mistr zavolal na mě a já spěchal do jídelny. "Naše skleničky potřebujeme plnění," řekl, a šel jsem do kuchyně pro džbán ledové vody, která Astrid byla nastavena na panelu u dveří. Když jsem naplnil sklenice jsem se vrátil do Aje, stál těsně u ní, vzal jeden z jejích bradavek mezi prsty, a dal jí trochu zvrat. Zavřela oči a povzdechl si, a já jsem se naklonil k polibku, zatímco její oči zavřené. Neměla odtáhnout; ona se pohybovala trochu blíž, takže její prsa kartáčovaný moje. Položila jsem jí ruce na ramena a přitáhl si ji ke mně - lehce a jemně, mohla odmítla toto gesto se téměř bez námahy, takže bez urážky - ale přitiskla své tělo proti dolu, jednu ruku za krk, jeden mezi mé rameno lopatky; mé ruce, jako by se na vlastní pěst, sklouzl po zádech.

Můj jazyk sondoval ústa a ruce prozkoumal její záda a zadek. Její ruce se stěhoval do malé na zádech, tak teplé a měkké, ústa otevřená, její jazyk škádlení moje. Její polibek byl plný péče - jsem zapomněl, kde jsem byl, se zapomínalo na muže ve vedlejším pokoji, zapomněl Astrid

.

"Ai!" Pan Watanabe volal z vedlejší místnosti, a ona se odtrhl a spěchal do jídelny. Vyštěkl rozkaz - objednávky znít tak působivé v japonštině -., A přišla do kuchyně, se rozhlédl kolem, spatřil hromádku ubrousků na pult, vzal jednu, a vyběhl znovu

Vrátila se a stála trochu stranou ode mě, tak, jak to udělala předtím. Znovu jsem se na ni usmál, plachý, a ona se usmála. Uběhla minuta a pak se sehnul se dotknout mého klitoris kroužek. Řekla něco tiše japonštině. Nemohl jsem pochopit její slova, ale stále zvonil jako božské poezie, jejím tichým hlasem jako z jiného světa hudby. Byl jsem mokrý nyní, a její prst sklouzl po mém klitorisu, mezi mé stydké pysky - její dotek byl odlišný od magisterského nebo Amanda je, ale stejně -

Astrid odkašlala a řekla, "já nenávidím , že ruším, ale věřím, že zbývající hosté hotovi s jejich hlavních chodů. Možná byste mohl sbírat talíře a dát jim jejich saláty? A Ai, mohlo by to být dobrý nápad, aby nejprve umyjte ruce. "

Napodoboval jsem ruční mytí pro Ai, a ona mýt v dřezu - a pak jsme šli spolu ven a sbírali talíře. Všiml jsem si, že Ai se zastavil ve dveřích a uklonil se, a uklonil se, když ona zvedla a položil talíř. Její půvab, když ona to bere dech. Napadlo mě, jestli bych mohl naučit sklonit takhle. Vzali jsme na talíře do kuchyně a vrátil se salátem. Pak jsme se stáhli do kuchyně znovu. Cítil jsem se trochu v rozpacích, a Ai vypadala, že to cítí stejně. Ale já jsem si nemohl pomoci, plížit se podívat na její měkké, dlouhé ochlupení. Když to viděl, musel jsem se ho dotknout, a když se dotkl, musel jsem masírovat její klitoris. Jak jsem miloval její hedvábná mokro!

Byl jsem dojat její nadpozemskou krásou, její zotročení - to byla moje zotročení - podle forbiddenness toho, co jsme dělali, dávat si navzájem radost bez dovolené Mistrů. Padl jsem na kolena před ní, a ona se opřela o zeď a ohnuté a roztáhla kolena, což mi přístup do její kundičky. Lízal jsem její klitoris jemně na první pohled, a pak naléhavěji. Slyšel jsem její dech, ne tak docela povzdech - byla ovládající sebe, chtějí, aby žádný hluk -. Až byla spádovištních pusu, její vlhkost stéká bradu

Vzala mou hlavu do dlaní a zvedl mě do ní. Políbila mě na pár vteřin a pak se mi její malé ruce veden na zem a položil mě na mé straně. Rozevřela nohy, stanoví, položila si hlavu na můj vnitřní stehna, a rozdělili své vlastní nohy pro mě. Přitáhl jsem její kundička se mi, fascinováni její rovné ochlupení, její hladké malé stydké pysky, její otok klitorisu, tajemný, lehce sestřelených trhliny skrývá její řitní otvor. Byl jsem ztracen v chuti a vůni ní, v drtivé pocit úst na mé kundičky, její jazyk zkoumání mé štěrbinu a proniká mé vagíny. Někde v dálce někdo volají "Emily!" nebo snad "Ai!" ale to není důležité, jen její dokonalé tělo proti dolu, její jazyk ve mně, mé rty se potopil do líbivosti ní -

"Emily, nech toho teď!" Slyšel jsem, že magisterský hlas jasně. Bylo nade mnou, pronikavý a přesvědčivé, ale nemohl jsem přestat. Bodl jsem jazyk na AI pochvy, hrbatý ústa, a slyšel, jak křičí, vysoký, ječivý výkřik - to byl její orgasmus a krása to roztrhl na mou duši. Pan Watanabe křičel rozkazy v japonštině, a Ai odvalil. "Ne!" Jsem vzlykal, a sáhl po mé kundičky; Byl jsem sekund od příchodu, ale magisterský silná ruka uchopila mě za zápěstí a zdrženlivý mě.

Myslel jsem si, Jsme tak v pro něj . Naše přestupky byly četné: jsme se zanedbané své povinnosti, neboť se navzájem neoprávněné sexuální potěšení, nedokázal přijít, když volal, a odmítl zastavit při objednávce. Ai měla orgasmus, a já bych se snažil masturbovat bez povolení.

Ai klidně seděl na podlaze, čeká, co přijde. Já, na druhé straně, byl všechno, jen ne klid. Moje hanba mě řezání uvnitř jako nože. I plazili před Mistra, sevřel nohu a řval, že jsem byl špatný, a já jsem se styděla a bála, a věděl jsem, že musí být potrestán.

Mistr se přikrčil vedle mě, zvedl mě podpaží, mě klečet, a řekl: "Buď zticha!" - Ostrý rozkaz. Poslechl jsem stejně, jak jsem mohl, hiccuping a drhnutí můj nos dlaní.

Řekl pan Watanabe, "vidím, že to, co jste mi řekl, je pravda. Máte docela problém, na rukou."

"Ano," řekl mistr, "to už dál být nedokonalé jako otrok, mimo pouhé neposlušnosti ..."

"Je to vzpurný," řekl pan Watanabe. "Ona bude vyžadovat přísný korekci."

"Ale je tu další potíž," řekl Astrid. Podíval jsem se na ni překvapeně. Měla by vzlétlo jí kalhoty a byl rozepínat blůzu a odhalila černou koženou korzet pod. "Vy jste nám řekl, že se zlobí schválně, aby ji potrestal."

"Takže, když jste ji trestat," řekl Ai, její angličtina sotva přízvukem, "Ty odměňovat špatné chování a motivace dále vzpurné jednání. Účinek je opak toho, co máte v úmyslu."

Posadil jsem se a zadíval se na ni. Drží její límec v ruce teď, dívala se na mě s klinickým nadhledem. I popotáhl trochu. Najednou jsem se cítil velmi sám.

Řekl Astrid, "Musíš k potlačení této v zárodku, nebo než se nadějete, budete mít kompletní spratek na ruce."

"Děkuji vám za vaše názory," řekl mistr. "Vy jste potvrdil to, co jsem podezření, že jsem., Ale větší problém je, co s tím dělat. To je místo, kde jsem nejvíce potřebují radu."

"Trestat její špatné chování s laskavostí?" zeptala se Astrid. "Odměna ji tresty?"

"Nemyslím si, že bude fungovat," řekl mistr. "Zdá se, že rád laskavost a tresty stejně dobře."

"Takže naším cílem," řekl pan Watanabe, "musí být najít trest pro ni, že je to vlastně trest."

"Separace často pracuje," řekl Ai. "Pošlete ji do jejího pokoje. Deny ji vaše společnost."

Ano, to by být trest. Nemohl jsem snést pomyšlení. Zakňučel jsem a zhroutila na malou hromadu na podlaze.

"Děkuji, mohu to zkusit," řekl mistr. "Ale dnes večer ..."

"To by nebylo moc zábavné," říká Astrid. "Potřebujeme něco, co můžeme udělat v žaláři. Jaké jsou její tvrdé limity?"

"Řezání, dušení, do prdele," řekl mistr. "Víš, edgeplay."

"A měkké limity?" řekl pan Watanabe. "Bičování? Wax? Úrazu elektrickým proudem? Hmyz? Výslech? Veřejnému ponížení?"

"Ona nemá žádné měkké limity," řekl mistr, "nebo alespoň tam žádné nejsou v naší smlouvě."

"Tak pojďme svázat ji," řekl Astrid, "a prozkoumat trochu."

Oni mě vedlo k žaláři a mě stojí v centru matnou oblasti těsně pod hák ve stropě.

Mistr řekl: "Kaito a Ai jsou mé Shibari instruktoři. Oni jsou velcí umělci."

On nevysvětlil, nic víc, ale jen nechat pracovat. Jsou svázané ruce a nohy se složitými uzly a více uzlů na podporu mé střední, až nakonec jsem visel ve vzduchu asi půl metru nad podložku, moje tělo ploché, s roztaženýma rukama, lícem nahoru. Tenké, měkké lana byly jako síť zpevňující každou část mě, mě podporovat všude, takže jsem se cítil lehké, jako když jsem ležela na lůžku z mraků.

Ai přikrčil hlavu a řekl: "Podívej se na mě, Emily."

Zvedla jsem hlavu. Její krása mě stále naplněn úžasem. Moje touha po ní byla undiminished - ale teď jsem ji chtěl, aby mě potrestal

.

"Budeme vás věci teď," řekla a ukázala mi obličeje postroj s dvojitým dildem - malý robertek vyplnit pusu a větší jeden pro vnější. Byla to hrůza-inspirující věc.

"Nebudete moci mluvit," Ai řekl, "ale držet těchto klíčů." Přitiskla sadu klíčů do mé pravé ruce. "Pokud je na zem, bude to jako safeword. Nyní otevřete pusu." Udělala jsem, co řekla, a ona vložil dildo - to bylo skinlike a dobré. Zatímco ona byla vzpěr to za hlavu, někdo neviděl jsem byl mazací prdel. Cítil jsem se tak dobře, jsem se svíjela v mých lan a sténal způsob, jak se v mém krku; pak jsem sebou škubla, jak někdo vrazil anální kolík do mě.

Tam bylo něco, co u vchodu do mé pochvy. Jsem mohl zvednout hlavu a podívat se - to byl pan Watanabe, nahý, strčil velký dildo na mě -. Chtěl jsem zmenšovat od ruky, ale mě držel lana a mé tělo reagovalo přes sebe


Nechal jsem hlavu klesnout zpět v čase vidět Astrid přístup. Vzala jí kalhotky a měla na sobě jen její korzet, a to i když se podívala vzhůru nohama, byla velkolepá a vznešený, Nordic válečník bohyně. Byla tření sebe, prsty hluboko v její štěrbině, a gesto z její neoholený kočička zdá obscénní a odporné. Snažila jsem se odvrátit, ale popadla dildo, obkročmo mě, a snížila sama na to - jsem zahlédl toho posuvné mezi její nafouklé růžové záhyby. Pak sáhla dolů, podporovány mě jednou rukou za hlavu, a hrbatý mou tvář.

Dildo do pusy přestěhoval do mě jako Astrid jel s povzdechem "Do prdele!" Můj nos byl v ní trhliny, nemohl jsem se dostat pryč, ale velký robertek v mé píči byla bouchání můj klitoris a bušení mé pochvy, a já jsem byl zaplaven ponížení, pocit a vzrušení. Chytila ​​jsem své klíče těžké. Moje tělo bylo likvidaci; Chystal jsem se přijít.

"Přestaň!" řekl mistr.

Astrid vstal a ustoupil. Pan Watanabe vytáhl dildo ze mě. Všechny pocit zastavil. Udělal jsem protestovat zvuky v krku a mlátil do mých lan, drásající moje klíče, ale nebylo nic, co bych mohl udělat, aby se jim dál. Byl jsem naprosto bezmocný; Chtěl jsem se sám sebe dotknout, ale nemohl pohnout rukama.

Mistr přišel ke mně, nahý, penis vztyčený. Pohladil mě po vlasech a políbil mě na čelo a řekl: "Rebelující otroci nechápu orgasmus, Emily. Vezmeme malou pauzu a pak pokračovat v trestu."

Má čtyři Doms stál stranou a povídali mezi sebou, nízká, takže jsem nemohl slyšet, příležitostně ohlíží svou cestu. Nevím, kolik minut uplynulo: nebyli ve spěchu. Ale nakonec se vrátili, a pan Watanabe a Ai upravit lana, takže moje boky byly vyšší než moje hlava. Pan Watanabe dostal mezi nohy, válcované na kondom, a vrazil do mě - jsem se snažil na něj zapomenout a soustředit se na Hai, který byl na koni můj obličej tentokrát, její měkké ochlupení lechtání mou bradu, její zadek tak krásná. Astrid stála vedle mě a vylepšil své bradavky; blesky skočil mezi mé kundičky a prsty. Mistr stál opodál a díval se na - moje potřeba byla nesnesitelná, a byl jsem asi zase přijde

.

Ale oni se zastavil a vzal si další přestávku, stál stranou, povídali na chvíli, a ignorovala můj výprask a kňučení.

Jsou to udělal znovu a znovu v nejrůznějších kombinací, ženy kurva můj obličej, nebo moje kočička a zadek s dilda, muži kurva moje kočička a zadek, nebo trhavé z mého obličeje vibrátor pro stimulaci pusu. Znovu a znovu se mi přinesl blízko orgasmu, znovu a znovu se zastavil, a já jsem nemohla křičet nebo dělat cokoliv, ale svíjet a škubat ve svých lanech - klíče ublížil mé dlaně, jsem svírala je tak těsný. V době, kdy se zastavil, můj vyčerpaný tělo bylo bzučení se frustrovaný energie. Bylo to ponižující být tak chudý před cizími lidmi.

Mistr uvolnil dildo postroj - se zdálo, že jsem byl na sobě hodiny - a nechal jsem klíče spadnout a řekl: " Prosím, , pane, musím jít, nech mě jít, Mistře, prosím .


Řekl Ai, "Je to pořád tvrdohlavý, přemýšlel o své vlastní potěšení, místo svého pána." Ona a pan Watanabe upravit lana, aby moje nohy byly vypracovány, pokrčenými koleny, kočička a zadek vystaven.

Astrid se postavil mezi nohama, drží malou koženou kočku. Její tvář zářila vzrušením. Kartáčování moje kočička lehce s kočkou, řekla: "Chceš být lepší otrok, viď, famula?"

"Ano," vzlykala jsem, "chci být dobrý."

Zvedla kočku a přinesl ho mezi nohy. Byl to lehký úder, ale to pálilo, a já jsem sebou škubla v mých lan. Znovu mě zasáhla víc, a zvolal jsem ven a snažil se uzavřít kolena, ale sotva jsem mohl pohnout, byl jsem chycen v jejich webu. Ona mě udeřil silněji - slyšel jsem facku. Bylo to žihadlo dříve, ale teď to hořelo, a křičel jsem: "Dost! Prosím!" ale to nebyl můj safeword. Ona mě těžší hit a já jsem křičel " ne! " táhlý nářek, ale to nebyl můj safeword jeden. Když našel rytmus a intenzitu chtěla, že facky zaznívají v žaláři, byl jsem zapomenout na zbytek mého těla a celý svět, a celá moje bytost byla ohnivý kočička. Musel jsem se křičet, ale nemohl jsem slyšel sám sebe, a ve druhé jsem chtěl přijít -. Alespoň tam bylo

Ale zarazila. Plakala jsem, "Ne! Ne! Ne!" I zamával zuřivě, snaží se uniknout lana, ale držel pevně.

Nyní Ai stál mezi nohama drží zapálenou svíčku. Ona řekla: "Jsi pořád myslí jen na své vlastní pocity, musíte zapomenout na sebe Zde je váš Mistr:... Mu radost a ignorovat bolest"

Mistr přišel ke mně, jeho penis obrovský, hltal, a žádostivý. Sebral klíče a dal je v ruce znovu. Stál nad hlavu, přejel prsty po vlasech, podíval se mi do očí, usmál se jeho laskavý úsměv a řekl: "Otevři ústa krásné, famula."

Otevřela jsem ústa, když obkročmo mou tvář a položil jednu ruku za hlavu. S jeho druhé straně vedl jeho penis do pusy, jen pár centimetrů. Odmlčel se několik sekund - bych mohl cítit puls v něm - a pak vrazil do těžké, přerušil můj vzduch, modřiny mi hrdlo. Moje oči natržený až když vrazil do mě, držel si hlavu oběma rukama, chrochtání s kmenem toho, koule plácat můj nos. Bolelo to, tlak, na týrání, a věděl jsem, že vlastnit mou bolest spolu se svým obličeje, úst a krku.

A pak moje kočička hořel jako Ai kapal vosk na můj kopec, na můj klitoris a do mé štěrbiny. Byl jsem už syrové od šlehání, chtěl jsem křičet, ale neměl jsem žádný hlas, protože magisterské penis mě zastavil se. Držel jsem své klíče a vzpomněl si, přemýšlet o něm a jeho potěšení, i když jsem zalapala po dechu kolem jeho penis. S každým kapání bolest praskla jako raketa, rozšířený a pomalu vytratil do teplé potěšení. Mé tělo se zmítalo jako hlavní tah krutě, jeho vzrušení budovu, když sledoval, jak Ai mučit moje kočička.

Nemohl jsem ignorovat palčivou bolest hořící do mého těla. Ale já jsem cítil jejich štěstí, studia, jak lapal po dechu a sténal, kohout vrhat, Ai je jako zvolala "Aa!" na mé křeče a sténání, a Astrid je a pan Watanabe je, jak se v blízkosti hladil sebe. Poslední věc, která se blýskl do mé mysli, když jsem spadl do subprostoru, bylo to, že tato scéna, všechny ty věci, které se dělají na mé tělo, moje bolest a ponížení, tyto věci nebyly o nápravu mi ani o mě potrestat, ale vše o jejich potěšení.

A bylo to jako sluneční světlo povodně do této temné kobky. Jejich radost v mém trápení, v mém kroucení a udušení a říhání, moje šrámy a červenou kůží, mé frustrace a bezedné nesplněnou potřebu, mě naplní radostí tak velké, bylo to takhle místo bylo nebe, a já bych se stal anděl.

Oni byli všichni přicházejí, Mistr hluboko v krku, ostatní křenící a masturbuje, když se podíval na, a já jsem stále ještě nepřišel, ale bylo mi to jedno teď -. Miloval jsem svou Mistra a miloval jsem je všechny


Oni mě rozvázal a dovolte mi, abych klesnout k podložce. Nemohl jsem se ani postavit, ale jen ležel stočený do klubíčka a naslouchal jejich rozhovoru.

Řekl pan Watanabe, "Nikdy musí umožnit porušení jít bez trestu. To podporuje pouze vážnější přestupky."

Ai řekl: "Je to v pořádku otrok, ale otrok tohoto druhu vyžaduje časté opravy, aby se její neovladatelné tendence pod kontrolou."

"Souhlasím," řekl Astrid. "Pokud zjistíte, že nejste potrestat dvakrát nebo třikrát týdně, to asi znamená, že vaše pravidla jsou příliš laxní."

"A nejlepší trest pro tento otrok je jistě desátník," dodal Watanabe.

"Zdá se, že jsme všichni ve smlouvě," řekl Ai. "Nejpřísnější možné prosazování pravidel a liberální použití tělesného trestu je pravděpodobné, že dosáhnou co nejlepších výsledků s tímto otrokem."

Takže to byl mistr, že si opravil a ne mě. Potůček mého vlhkost stékala přes stehno jak řekl Mistr, "Děkuji vám všem za vaše přátelství a promyšlené doporučení. Určitě budu dělat, co navrhujete."

V době, kdy byly učiněny mluvit, byl jsem dost silný, aby viklat za nimi, až do haly, kde se objala, políbila a řekla dobrou noc. Ai se na mě podíval a usmál se krátce, a já tál dovnitř. Její úsměv mi řekl tolik: že jsem existoval pro ni a pro ně všechny, a jejich hra dnes večer byl plný lásky ke mně. Oni si uspořádala celou svou noc kolem mě, a potěšení, které si vzal v roce hrát s mojí hlavou a mé tělo bylo největší dar, že by mi dal.

Mistr zavřel za nimi dveře a řekl: "Jděte do kuchyně a něco sníst. Pak přišel do mé ložnice."

Zjistil jsem, zbytky z Astrid večeři v ledničce a snědl pár soust studené, mytí ho vodou. Vzpomněl jsem si na vzhled její kundičky a otřásl se. Myslel jsem, že mistr řídit obraz z mé hlavy. Dojedl, šel jsem nahoru do magisterského ložnice. Byl nahý v posteli, čtení.

"Chceš si sprchu?" Mistr zeptal se.

"Chci dělat to, co mi mistr říká," řekl jsem.

"Tak pojď a leží se mnou v posteli," řekl a odhodil prostěradlo.

Ležel jsem vedle něj, štěstí, vzdouvající se uvnitř mě.

"Chci udělat něco pro tebe," řekl. "Co si přejete, abych udělal?"

Go Back

Comment