Menu

The Topic Collections

Web Site Concerning Things

Sex seznamka.

Opět, jste nejlepší Mariewriter, děkuji vám za vaši pomoc. Učím se být lepší spisovatel s veškerou pomoc a podněty, rozhodně oceňuji všechno, co děláte!

Děkuji čtenářům za přečtení mé práce, je to zábavné dobrodružství. Doufám, že se vám to líbilo tento ženu sledoval události.

Toto je poslední díl této série, tak možná ... uvidíme.

*

Stál jsem ve čtvrtém patře na balkoně a díval se, jak Katie pohodila dlouhou pláž ručník přes kočár křesle, strčil špičku do vinylových pásů, aby se udržela od chytání měkký vánek. Slunce vštěpováno dolů z bezmračné dítě modré obloze jako lidé pobíhali kolem bazénu a pláže oblasti, jak brzy ráno na dokonale Florida den. Katie se podíval vzhůru jejích velkých zarámovaných sluneční brýle, hledá mnoho balkony, když jsem mávala energicky, snažil se zachytit její pozornost. Nakonec mě všimla a usmála se, mávali zpět, když pokynul mi, abych se k ní. Jen jsem zamával http://social.xfire.com/blog/hurriedklutz7236/11969842/ a usmál se, ignoruje její pozvání v současné době. Vzdala se s našpulenými rty a sundala si černou hedvábnou svetr, nacpala ji do velké plážové tašky. Usmál jsem se na sebe jako jeden z bazénu kluci udělali dvojité vzít, když metodicky zatáhla a vytáhla bikiny na svém místě. Katie vzhlédl a usmál se ještě jednou, než ležet na zádech a otevření její román, pozvat slunce dělat svou povinnost.

Byl to čtvrtý den našeho dvoutýdenního dovolenou a doufal jsem, že zbývající dny přinese mnohem více stejných vzrušení se zdálo, že jsme našli už. Cítil jsem, jak můj tep zesílit pokaždé, když jsem si vzpomněl Katie sexuální spojení s Tonym. Po dlouhém rozhovoru, na mou žádost, dohodli jsme se počkat pár dní, než se pokusíte zopakovat dobrodružství. Katie se zdálo docela nervózní přijmout jeho pozvání strávit další noc s ním, je poněkud neústupný o setkání ho sám, ale rozhodli jsme se, aby ji udrželi na spodní tlačítka pro teď. Trvalo nějaký pečlivý přesvědčovat, ale nakonec jsem se dostal jí pochopit, že to bylo o mně dívá, a to nejen její sex s Tonym. Ona mu volal druhý den a požádal ho, aby se trochu trpěliví, říká mu, že chce, aby se to trochu pomalejší.

Chodil jsem na Hotel Room Patro jako pocit neklidu do mě vjelo. Vyšel jsem na terasu vidět Katie se převalila na břicho s hřbetem nahoru rozepnutý, jak se soustředila na své knize. Obdivoval jsem její urostlý dno na chvíli přemýšlel, jestli bych ji připojit. Změnil jsem do mé plavky a začal drink. Zvedl jsem prázdnou láhev při pohledu na to, jak jsem se snažil vzpomenout si při poslední drink. Jsem setřásl nehodu, rozhodování o tom, vyzvednout láhev později, ale byl jsem v zoufalé potřebě tuhé pití.

Dal jsem na své značkové odstíny a pustil se dolů do hotelové haly. Všimne si bar v blízkosti bazénu jsem si myslel, co jsem mohl udělat s trochou pití, a možná to trochu Katie sledoval, jak dobře. Objednal jsem si skotskou a vodu a našel sám sebe a místo na konci baru, což mě nejlepší pohled na mou ženu. Zdálo se, že podřimuje, stále ležící na bříšku se zády zcela vystaven, její kniha ležela na terase vedle svého křesla. Rozhlédl jsem se kolem sebe, jako mnoho sexy žen pochodoval kolem svých krátkých malých plavkách. Já bych úsměv a kývl na ně, když se procházel skrze mne, kontrola je ven, když procházeli kolem, ale můj zájem zůstal se svou ženou. Začal jsem se ptát, proč tomu tak bylo.

Proč jsem touží toto tabu životní styl, ale neměl žádné skutečné zájmy hledá sex s jinou ženou? Byl to fakt, že jsem ji miloval nesmírně, ji zbožňující více a více každý den. Tak proč je vzrušují mě tak moc, když měla sex s jiným mužem přede mnou? To byla otázka, jsem neměl odpověď, jen obsedantní pocit, dostal jsem se, když jsem ji sledoval s Tonym. Zdálo se, že mě konzumovat na chvíli, jak moje mysl napadlo pryč na krátkou minutu nebo dvě. Podíval jsem se na Katie ji vidět zíral na mě s úsměvem sexy. Byl jsem opravdu požehnaný muž mít takovou panenku pro ženy.

Jsem hrotem své sluneční brýle dolů a dal jí hravý úsměv, zbožňující její sladké vystupování. Naklonila se trochu na bok, když jsem zahlédl její mléčně bílé prsu, ne úplně, ale určitě dost ospravedlnit ohromený výraz. Podívala se dolů, pak zpátky na mě usmála, položila ruku po jejím boku, když se naklonila ještě dál. Její prsa byly nyní velmi vystaveni, když se usmála, což mi rychlý vzkaz, když jsem se na ni díval. Její odvaha mě překvapila, ale pohled zrušil veškeré pochybnosti Zdálo se mi mít.

Sledoval jsem, jak dva muži, chytil ji za malou výstavu, reagující na pohled jejích holých kozy, když strčil do sebe. Dala jim úsměv, protože civěl na ni a předstíral, že si nevšiml její náhodné expozici. Dala mi další vzkaz, jak se nakonec zakryla ňadra, upevnění její vrchol, když se posadila. Čekal jsem, aby mě pozvala k ní, ale ona vstala a holubice v bazénu. Sledoval jsem, jak se ochladí sebe pryč, přemýšlel, jestli bych měl udělat to samé, ale těsnost mých nákladních aut mi řekl, že mám počkat.

Katie vzala čas, když namáčel hlavu ve studené vodě několikrát, pak zvonění z vody z vlasů. Zdálo se, že mě ignoroval, ale mám dojem, že se dělá schválně. Chtěl bych chytit ji pohled několikrát, ale jen na krátkou vteřinu, jak usmála se stydlivě a přesměrovat ji na dohled. Když vylezl z bazénu, její tělo přitahuje pozornost mužů v rámci dohledu.

"Do prdele," Slyšel jsem, že zaměstnanec hotelu říkat tichým hlasem, když loktem svého přítele. Dva zřízenci bazén, kde stojí vedle mě, když se odhlásila krásný výhled. "Podívejte se na tu malou sušenku," řekl svému příteli, kývl směrem Katie. Můj penis sebou škubla, jak to řekl, protože věděl, že ji svlékal očima.

"Jo, je to tu, že se děje, podívejte se na zadek, že ... sakra to je sladký," jeho kamarád poznamenal, jak Katie vytáhla ručník mimo křesle a začal oschnout. Sklonila se s ní prdel na nás, jak se suší nohy.

"Do prdele, to je prostě kurva nádherná." Jeho kamarád řekl, když jsem se díval na její zadek s nimi. Katie dokončil sušení off, když mi dal letmý pohled, s úsměvem, když položila knihu v kabelce a hodil ho přes rameno. "Hele, ona je trochu vtipálek."

"Jo, to se jen usmívat se na nás?" První chlap zeptal se, když šla kolem nás, a dal mi další úsměv. "Co je zlatíčko, Vsadím se, že to taky vdaná," ​​řekl, když mrkla na nás, dávat dva muže u roztavit. Katie vykračoval dál, jak jsme sledovali její sexuální živé chůze. Musel jsem chvíli počkat, než jsem sledoval kvůli mé tvrdé člena. Rozhodl jsem se držet kolem na dokončení mé pití před odchodem na bazén.

Vzal jsem si krátkou procházku dolů na silnici, najít tolik potřebné obchod s lihovinami a zastavil se, aby si další láhev skotské. Byl jsem určitě potřebovat, pokud Katie se bude držet krok s granáty Zdálo se, že pád, protože jsme se sem dostali.

Vstoupil jsem do hotelový pokoj rádi, že mluvit s Katie o naší nově nalezenou vášní, ale v době, kdy jsem se dostal zpátky, ona už uklouzl ve sprše. Přinesl jsem kbelík ledu, udělali pití a sedl si na balkon, aby se v odzbrojující pohled, když jsem čekal. Bazén a pláž vypadala nabitý mini davy lidí, jak oni šli o jejich den. Seděl jsem v křesle uvažoval, jestli by Katie připojit znovu jsem nahý, stejně jako v noci její malý flirt.

"Danny?" zavolala z místnosti.

"Tady dítě," řekl jsem, klepnutím na skleněné dveře za mnou. Slyšel jsem, že snímek dveře otevřené, ohlédnutí vidět velký bílý ručník s polykáním její drobné tělo. "Hej, sexy, pěkný malý ukazují tam," řekla jsem, když seděla na mém klíně.

"Myslel jsem si, že si to," zachichotala. "Viděl jste ty lidi vedle vás?" zeptala se, když mě rychle políbil na rty.

"Jo," uchechtl jsem se, "Určitě rád tu malou přehlídku, a oni vám volal sušenku mimochodem." Zasmál jsem se a napil se ze své sklenice. "Oni jsou pravděpodobně si přeje, aby převtělit do medu právě teď."

"Umm, chceš něco z mého sušenky taky?" dobírala si ho, naklonil se ke mně s smyslným pohledem v očích, "nebo snad chcete, abych nechal ty lidi tam dole ponořit medové tyčinky do sušenek?" Políbila mě na tvář. "Mohl bys na ně dívat, dej mi některé jejich medu." Vytáhla ručník stranou, která nabízí své tělo na mě.

Viděl jsem hickeys na její prsa, když otevřela ručník širší, "Ty bys to udělal?" Zeptal jsem se, opřel si hlavu do ručníku a cucat bradavku do pusy. Nechala z měkké sténání, jak jsem okusovala na zadávací těla, pak se ohlédl na ni. "Ty by si dva chlapy najednou?"

Otevřela ručník a nechal ho spadnout kolem nohou. "Pokud mě taky chtěl," řekla tahání moje rty zpět na její ňadra. "Ty chceš, abych jim to dítě, budu dělat, co chcete." Políbil jsem a cucal její prsa, když držel mou hlavu k ní.

Položila jsem ruce pod sebe a vstala, upustila ručník na podlahu a nést ji na pokoji. Položil jsem ji na postel a rychle svlékl svoje kamiony pryč. "Vy se opravdu začíná mě starosti," řekl jsem s úsměvem. "To je tak odlišný - opravdu chcete vyspat dva kluci přede mnou?" Vylezl jsem na postel a přitáhl si ji k sobě. "Co se stalo s to zpomalit?"

Políbila mě hluboce, jak jsem se přestěhoval svou ruku na její hedvábné kopec, uvolnění pár prstů uvnitř ní. "Ty jsi ten, kdo nás zpomaluje," řekla a políbila a okusovala na krku. Ona začala sténat tiše, jak jsem uvolnil prsty nahoru a dolů ní jsem pochopil některé její moistness, mnul můj prst rychle na její klitoris. "Ach ano, že se cítí dobře dítě, chcete http://social.xfire.com/blog/briefdisease7876/11979195/ mě vidět kurva ty dva chlapy?" Zavrkala a zakňučel. "Ano ... Myslím si, že to, že chcete vidět, abych je kurva, přičemž se střídají fucking mě, když se budete dívat." Zavřela oči a sténala, kroutí boky, když ji chytil za prsa v dlaních. Uklouzl jsem třetí prst v ní, jak jsem ji hladil energicky. Stiskla její bradavky, jak se zhluboka povzdech: "Ach ano, chci jim kurva Danny, chci, abys mě dívat ... dívat se na mě je kurva." Její záda se uklonil jako vykřikla a stiskla bradavky, když přišel s záplavy orgasmu.

Políbil jsem ji na krk a okusovala na uších, jak její dech začal se usadit. Políbil jsem ji hluboce, jak jsem se převalil, ji montáž jako špičku mého penisu se dotkla její teplý vstup.

"Ty by nechtěl zkazit mléko, že?" Zeptala se, když mě zastavil z ní vstup. "Ty si chceš hrát později, viď?"

"Hrát později?" Řekl jsem, opřel se zpovídal vzhled. "Chceš říct, že s klukama na bazén? Nebo jsme stále jen mluvit o Tonym?" Zeptala jsem se, zmatená, co měla v úmyslu.

"No, to záleží na vás," řekla, když dosáhl mezi námi a přiživují můj tuhý člen. "Můžete se pokusit najít chlapce bazén, nebo možná můžete se zeptat Tonyho pozvat jednoho ze svých přátel, aby se k nám připojili."

Všiml jsem si, že pocit návratu do jámy mého žaludku, když to říkala. "Jste ochotni udělat, že?" Zeptal jsem se a přemýšlel, proč je tak dočkat, až ho zase uvidím. "A jak víš, že Tony bude se na to?"

"No, pokud vím, Tony, že už vykecal na své přátele všude kolem nás," řekla, když mě jemně tlačil na její stranu, pokračuje hladit můj hřídel. "A on chce, abych přišel tam sám, takže mě může přemluvit kurva jeho přátelé taky," oznámila mi. "Takže jestli opravdu chcete, abych ho vidět dnes večer, chci být čerstvé pro ně."

"Rád bych se dívat na to, že pokud se to stane." Řekla jsem, když vypustil vědoucí úsměv, "ale kdybys věděl, co chce, to znamená, že chce, aby vás podělit, ne?"

"Řekněme, že nejsem proti myšlence," připustila, "ale nejsem si jistý, o spaní s dosud čtyři kluci." Podívala se na mě, jako kdyby na něco čekal. "Takže, chceš mít sex, nebo mohu vám kouření, zatímco se zeptat Tonyho, aby sem s jedním ze svých přátel dnes večer?"

Přemýšlel jsem jí vydírá návrh, zjistil, že moje touha ji šukat teď prostě není tak silná jako moje touha po ní mít sex s dvěma kluky, když jsem se díval. "Ok, tak jsem se ho zeptat, ale já doufám, že ho tak dobře, jak si myslíte, že ano." Varoval jsem ji, když se usmál, popadl telefon a malý kousek papíru, na nočním stolku a rychle vytáčet čísla.

Katie podal telefon na mě a začala lízat můj penis, když jsem poslouchat vyzvánění. Podíval jsem se na ni, když nasál hlavu do úst s úsměvem se na mě svými rty kolem mého hřídele.

"Jo," řekl Tony, když zvedl telefon.

"Ahoj Tony, to je Danny, máš chvilku?"

"Jistě Danny, co je na vaší mysli?"

"No, Katie a já jsme mluvili, a chtěli jsme zjistit, jestli byste mohli přijít dnes?" Mluvil jsem jako Katie potopil ústa na můj penis způsobuje, abych pauzu, "nebo večer, pokud si to přejete."

"Jo, můžu přijít dnes večer, ale proč ne Katie říkat?"

"No, že je to trochu napilno," řekl jsem a díval se na ni, když mě olizovat.

"Oh, ok,, že můžu dělat dnes večer, řekněme kolem sedmé?"

"No, byli jsme zvědaví," zastavila jsem se, když jsem zvažovala možnost jeho odmítnutí, ale jen na krátkou chvíli. "Říkali jsme si, jestli byste mohli být ochotni přinést jeden z vašich přátel s tebou."

Tam byla neskutečná ticho jako můj žaludek. Zoufale jsem doufal, že Katie byla přesná s jejími předpoklady. "No, myslím, že je to možné, vydrž chvilku," řekl, když jsem slyšel, jak nastavit telefon. Podíval jsem se na Katie, když se zastavil a díval se na mě, jako Pokrčil jsem rameny.

"Myslím, že se ptá." Zašeptala jsem, když jsem vzal sluchátko s mou rukou.

"Ok," ozval se hlas zpět, "Jo, řekni jí, že se tam v sedm, ale chceme vidět nahou, když otevře dveře."

"Jo, jo ... my Uvidíme se večer, dám jí vědět, ahoj Tony."

Zavěsil jsme jako Katie se na mě podíval s můj penis plněné v ústech, pak klesl na mé člen, hluboké kouření mě, když jsem zavřel oči. Nechal jsem moje mysl převzít, když jsem si představil Katie blikající její prsa u bazénu. Mohl bych téměř slyšet lidi mluvit o ní, jak jsme se díval na její zadek v jejím krátkých bikinách. Přehrál jsem ve chvíli, kdy Tony ji pripojen jako ona řídit jeho holé penis do ní. Slyšel jsem vlastní sténání a Cítil jsem, můj orgasmus blíží. Přehrál jsem ve chvíli, kdy Tony oznámil, že se chystá cum jako Katie se na mě podíval. Můj penis vybuchla do úst, když jsem přišel tvrdý, cítil ji hodit do mé břemeno, když jsem jí naplnila ústa.

Podíval jsem se, když se rozjel můj penis, s úsměvem, když spolkl zbytek cum stále přetrvávající v ústech. Vylezla z postele a vytáhla ručník z koupelny, vrací se očistit můj penis, "Vidíš, říkal jsem ti," řekla, když se shromáždili svou nyní splaskávající penis ručník do ringu, "věděl jsem, že nebude váhat. " Ona mě otírat, když se podívala dolů. "Řekl mi, že chce, abych byla jeho malá coura den jsme šli na oběd."

"No, on řekl, že chce, abys byl nahý, když si otevřít dveře dnes v noci." Jsem odhalil na ní, když se na mě podíval s rozšířenýma očima.

"Myslím, že vám to nebude vadit, že buď, že ne?" Řekla, že mi úsměv a chichotání. Sledoval jsem, jak vytáhla malou bílou halenku z kufru spolu s párem bílých krátké šortky. Oblékla bez spodního prádla, takže bradavky velmi nápadné přes tenkou látku vrcholu.

***

Rozhodli jsme se strávit den hrát tradiční turistické role, jezdit a vidět některé z lokalit Daytona musel nabídnout. Vzali jsme v Daytona Speedway turné, focení z mnoha vozů, které vyhrál Daytona 500, stejně jako čtení biografie pohonů. Vzali jsme v jet jízdu lodí, která byla jako rychlost vzrušující jízdu na vodě.

Po tom všem, že jsme ještě pár hodin zabít, takže jsme se rozhodli zastavit v obchoďáku a trochu výloh. Samozřejmě, že jsme našli velmi pěkný obchod s prádlem a Katie http://horriblevoodoo566.blogs.experienceproject.com/4113480.html prostě musel podívat. Normálně jsem se sedět venku, když nakupovala v intimních obchodech, ale tentokrát mě táhl s sebou.

"Pojď, budu ujistěte se, že budete mít dobrý čas." Řekla, že mi dává smyslný vzkaz. Nedalo se odhadnout, co měl na mysli, ale s její poslední dobrých časech, cítil jsem se nutil dodržovat.

Smísili jsme z místnosti do místnosti, každý z nich s jiný je. Poté, co jsme udělali to nejvzdálenější místnosti, tam bylo jen pár dívek listoval clearance regály. Katie vzala mě za ruku a přitáhl si mě do rohu, když se na mě podíval s úsměvem.

"Tohle vypadá hezky," řekla, když se podívala přes rameno a začal si rozepínat její malé halenku. Ohlédl jsem se jako jedna z dívek vlevo, otočil se kolem sebe, Katie vytáhnout její horní otevřené, ukazuje mi její prsa, a pak se rychle pokrývá zpět nahoru, když se zasmála.

"Sakra Katie, budeme chyceni," řekl jsem, když jsem ladil vidět druhá dívka se na nás a hihňání, než rychle opustil místnost. "Ona tě viděla!" Zasyčela jsem, otočil ji viděl odcházet od mě. Zastavila se na opačné straně místnosti, dává mi další záblesk její prsa. Zasmála se zavrtěla zadek, zatímco ji držel nahoře otevřený, posmíval se mi s ní výstavy. Znovu zavřela horní a ukázal na šatně s rukou přes ústa.

"Co to tady máme?" Zašeptala, pak vykračoval po do malé místnosti a vešel dovnitř. Nechala otevřené dveře, takže jsem ji jen mohl vidět, pokud někdo měl chodit po místnosti. Vytáhla vršek a začal představovat jako kdyby byl model pro Playboy, nebo tak něco. Ona vykoukla ze dveří a pak se na mě podíval, když si rozepnul jí kalhoty, dělá trochu přípravek, jak pomalu sklouzla je dolů stehna. Padli na zem, když se otočila, blikající její sexy zadek na mě.

Sledoval jsem pozorně otočila a škádlila mě s ní odvážnou show, nedostatek všimnout pár, jak se náhle objevil zpoza otevřených dveří. Snažil jsem se varovat Katie tím, že mě za ruku, ale starší pán šel kolem dveří a dostal obrovské oči plné mé nahé ženy. Katie ze sebe výkřik, jak popadla ke dveřím, vytáhl ji zavřel pomalu

"Ach, promiňte," řekl s úsměvem od ucha k uchu. On se na mě podíval a zamrkal, než se odeberete do své velmi zmatené ženě nebo přítelkyni. "Miláčku bychom se měli podívat do té místnosti tamhle," řekl a ukázal, řízení ji pryč z té malé místnosti.

Katie otevřela dveře lehce, když vykoukl, "Tys to udělal schválně," řekla se zlověstným úsměvem. Otevřela dveře a přešel ke mně, když se uchechtl, "Měli bychom odsud vypadnout." Vzal jsem ji za ruku, když jsme klidně vystoupil na obchod, rychle odběhla na druhém konci centra, jak jsme se smáli.

***

Čas konečně přišel k nám na hlavu zpět k hotelu a získejte Katie připraveni na předpokládaném datu jejího. Vzala si relaxační horkou sprchu, což ji Mound čerstvé oholení, jak se připravit na večer s dvěma muži. Díval jsem se z balkonu, když se suší dlouhé vlasy, vázání je do ohonu, který spadl do poloviny její nahá záda. Posadila se na posteli s vlastním osvětlené zrcadlo, když se dal na její make-up, s důrazem oči s černou vložkou a rty s hlubokou červenou rtěnkou. Podíval jsem se na hodinky, jako sedm hodin hodina se blížila se třese nervy, když odložil svůj malý sáček kosmetiky. Podívala se na mě, když stál vedle postele, držela ji za ruku tak, jak se pomalu otočil kolem. Usmála jsem se, jak jsem se opřel na kovovém zábradlí ji stranou. Byl jsem příliš překvapen, když vyšla na balkon nahé a stál vedle mě s výhledem na pláž. Slunce bylo za budovou, ale tam byl ještě hodně slunečního světla, aby každého, kdo hledá, aby ji jasně vidět.

"Vy se opravdu dostat do toho," řekl jsem, když jsem se otočil a podíval se dolů na mnoho lidí, procházky kolem. "Ty jsi tak jiná. Doufám, že to se nám nemění." Řekl jsem, když jsem sledoval, jak někteří muži se dvojité vzít, když ji zachytil v jejich pohledu, "Možná, že bychom si měli promluvit o tom, co se tu děje."

Já nic víc dostala ta slova tak, jak jsme slyšeli, měkké klepání pocházejí z místnosti. "Teď už je pozdě," řekla a podívala se na mě, "Jen si show a pamatovat si to je to, co jsi chtěl." Natáhla ruku a táhl mě dolů, políbil mě na rty. Dala mi sladký úsměv, když si otřel pusu, odstranění rtěnku zanechal před zapnutím chodit dovnitř.

Go Back

Comment