Menu

The Topic Collections

Web Site Concerning Things

Sex seznamka, která vás nezklame.

"Líbí se vám jíst kočička?" zeptala se. Její hlas byl tichý znovu, vrstvené s touhou.

"Ach bože, ano," zasténal jsem. Pravda, že jsem neměl celé roky, ale když moje žena si to ještě užil, jsem miloval každou vteřinu jsem strávil mezi jejíma nohama. Netušila jsem, jestli bych byl k ničemu, nebo jestli bych mohl žít s tím, co Stella očekávat, ale byl jsem ochoten zkusit. Více než ochoten; Byl jsem slinění v očekávání.

"Vsadím se, že to bylo, když ..."

Běžela štíhlý prst přes záhybech její kundičky a nechte jej sklouznout uvnitř vagíny. Sledoval jsem to zadat, posuvné snadno přes její vlhkost, a polkl. Ona ho stáhl a opakované pohybu několikrát, pokaždé dělat více tekutin sliz z ní díry jako přitiskla prst hluboko uvnitř. Když ho stáhl si ji vlekl pomalu vzhůru, přistání na tupý tlačítkem její klitoris, který jí kroužil několikrát předtím vytáhla ruku zcela s povzdechem.

"Mám rád, že moje kočička olízl," řekla bez dechu. "Bože, to je pro mě přijde tak těžké ... horký jazyk posuvné uvnitř mě. Mmmmm."

O chvíli později se sama znovu spustí a cítil jsem teplo z její kundičky, než se dotkl mého čekání ústa. Bože, to je chuť, to je senzace! Jakmile můj jazyk navázal kontakt, a http://independent.academia.edu/ChristineLevineu/Posts povzbudil sténala, začal jsem pečlivě hledat zóny, které vzrušená její většina, poslech zvuků natočila, jak jsem prozkoumal. Její kůže byla jemná proti mému jazyku se sladkou, svěží chuť. Lízal jsem její naběhlé stydké pysky, otočím hlavou dopředu a dozadu dostat tolik, kolik jsem mohl, a pak se obrátil svou pozornost dovnitř, prozkoumat své vonné záhyby s mým jazykem.

"Oooh, že je to hezké," řekla broukal. Jsem ji cítil na mě dívá pozorně, její tělo se koná napjatě, když se vznášel nad mým dychtivým úst. "Nepřestávej ..."

Jedna věc, kterou jsem věděl o Stelle, dávno předtím, než tento večer začal, bylo to, že se nedržel své názory back-všechno, co cítila v zeleni, k lepšímu nebo k horšímu. V tomto případě, je to všechno k lepšímu, když mi nařídil v zoufalé vzdechy a ostrými směrnic. Byla nestydí mi dát vědět, co chce, a to, co potřebovala.

"Tady ..." Jemně se pohupovaly, když jsem se dostal na citlivé místo, a oba jsme se držel stále tak jsem se zaměřil svůj jazyk, odření a máchal po jejích příkazů a žádostí. "Harder, Eliot. Suck mě."

Její boky se stěhoval téměř neznatelně, vířící a houpací jak jsem olizoval a sál, v souladu s jejími pokyny jak nejlépe jsem uměl. Moje ústa naplní její šťávy. Jsem je cítil povlak bradu a jen na vteřinu jsem měl představu o tom, co se děje, mě náchylný na mladé ženy posteli s její kundička narazil tváři-a nárůst vzrušení mě sténat. Celá ta věc byla neuvěřitelná a houpal mě k jádru.

"Líbí se ti, jak jsem ochutnat?" zašeptala chraptivě. "Má moje kunda dobrý vkus?"

Zasténala jsem kladně, nadšený opět jejím jazykem, není tahání mou tvář pryč, porodila její klitoris do úst znovu.

"Použijte své zuby," zasténala. "Polib můj klitoris."

Její hlas byl napjatý a divoký, a od množství tekutiny její tělo produkovat jsem si myslela, že musí být blízko k orgasmu. Předběžně jsem zavřel zuby po celém těle, její oteklý klitoris a ona sebou trhla, tlačí sama se proti mně, kňučení vzrušením.

"Kurva ano," řekla, její boky houpat více živě před režírovala její klitoris do úst znovu a vzal jsem zralé bud mezi zuby ještě jednou, lehkým tlakem.

"Ach, kurva, Eliot."

Chtěl jsem, aby se jí přijít. Chtěl jsem se proklouznout můj jazyk v ní a slyšet ji kňučení s potěšením, ale její houpací boky držel vchod do pochvy od mých úst. Tušila jsem, že to bylo úmyslné, že nechtěla přijít hned, ale neměl jsem pochyb o tom, že byla milující pozornost byla jsem jí dává.

Najednou se odtáhla, její boky stoupající do vzduchu.

"Ach můj bože, Eliot. Málem jsi mě přišel," vydechla, stále ohnuté v pase, vlasy visí dolů, její tvář zrudla vzrušením. "Ale já chci svůj penis uvnitř mě, když jsem to."

Udělala několik kroků zpět a znovu sklopila boky, zastavil se těsně nad mé ochablé penis.

"Ach," řekla zklamaně tónem. "Vzala jsem si ho." Nechala své boky pokles, a když její tělo se dotkla mé, můj penis byl zasazen v teplých záhybech její mokré píči-příliš měkké, aby se jí proniknout, ale přitulila pěkně v teple svého pohlaví. "Bude to obnovit?"

"Nevím, jestli nebude vědět," smála jsem se, polovina z rozpaků, polovina z absurdity s odkazem na můj penis ve třetí osobě. "Nikdy jsem neměl příležitost to zjistit."

"Hmm," řekla, přimhouřila oči zamyšleně. "No, to je můj druh výzvy."

Naklonila se a políbila mě něžně na ústa, ruce natáhl se pro můj. Vytáhla je a položil je na její prsa a nemohl jsem si pomoct, ale lapat po dechu při pocitu jako její tvrdé bradavky dotkla mé dlaně, zatímco měkké maso tvarované se na mé ruce.

Její boky se začaly pohybovat mírně, houpací dopředu a dozadu, její značná vlhkost mazací její pohyby jako její sex sklouzl přes důl, masírovat můj měkký penis. Za pár dlouhých vteřin jsme se políbili, její jazyk aktivně hledá důl, rty zavírání kolem něj krátce a sání, posílání vlnu vzrušení skrze mě jako obraz můj penis posuvné mezi jejími zavřenými rty přejímané v mé mysli.

"Víš něco, co jsem najít naprosto neodolatelný o vás?" zeptala se, pohybující se ústa z dolu. "Nemusíte čekat nic, co bych dělat, a nemusíte čekat, abych udělal cokoliv.

"Nemohu vám říct, kolik lidé přijdou do postele s programem." Snažil jsem se nemyslet na to, kolik mužů mluvila o. "Už to mám všechno dopadlo, co budu dělat za ně. Obvykle je to věc, které jsem viděl na online porno a chtějí to, jak se jim to viděli. Oni jen chtějí, abych byl jejich děvka."

Posadila se a její ruce odkryl moje, takže jsem hníst a zdvih její měkké prsa, zatímco ona houpala boky jednoduchým pohybem.

"Nevadí mi, že je děvka," řekla s úsměvem. "Ale já bych mnohem raději člověk zjistil, jak moc tě miluju sex a láska, prosím ..." Znovu mě políbila, její jazyk uklouznutí mezi mé rty. "A jak jsem ochoten udělat cokoliv ..." Další polibek, tentokrát cucala svůj spodní ret mezi ní na vteřinu. "Byl bych raději, kdyby zjistil, jak moc se mi líbí, že, než jen Předpokládal jsem, že existují jen proto, aby ho vzrušení.

"Ty nenesou nic, a je to celkem zapnout. A ..." Usmála se na mě, záblesk neplechu v jejích očích. "Možná, že je to divné, ale zjistil jsem, že výraz šoku, že jste měl na tváři celý večer sexy jako peklo. Vypadáš jako vyděšený králík, nebo chcete, můžete dokonce ani uvěřit, že jsem skutečná."


"Já-já je těžké tomu uvěřit," řekl jsem. "Celá ta věc je docela neuvěřitelné, Stella."

"Neber si to špatně," řekla. Naklonila se dopředu, pohybující se ruce z jejích prsou, a mě něžně políbil znovu. "Ale fakt, že jste opravdu zažil hodně sexuálně se mi chce si ještě víc. Vím, že nejste naivní, nebo tak něco, ale ty jsi trochu nevinný způsobem, a já jsem zjistil, že naprosto sexy. A pak jak budete reagovat, je to jako, že jsi ... "

"V úžasu?" Nabídl jsem, cítil to. "Stella, vy mi nerozumíte, je to všechno pro mě nové. Není to jen sex, který je, je dobře, že to fouká mou mysl. To je všechno, vaše nadšení, tvůj postoj ... je to ... Ježíši, "jsi tak krásná, víš to?"

Zasmála se a odvrátil pohled na vteřinu. Nebyl jsem si jistý, ale myslel jsem, že je v rozpacích.

"Ne, vážně. Jsi nádherná. Začínám si myslet, že jsem byl mrtvý za posledních čtyřicet-sedmroků."

"No, vypadá to, že jste se vrací k životu," řekla. Zvedla boky a oba jsme se zaměřili na můj penis se tvrzená, ne úplně, ale cítil jsem, že pulzující, touhu po jejím dotekem znovu. Sklopila boky a zahýbal je mírně, její ňadra vrtění na jejím těle.

"Málem jsi mě přišel před chvílí," řekla. "Chtěl jsem, opravdu jsem to udělal, ale já chci svůj penis uvnitř mě, když jsem to."

Naklonila se blíž, jednou mě políbil, než se odtáhla a podívala se na mě s vážným, náročné očima. "Chci, abys mě šukat, Eliot. Opravdu mě šukat, jako byste nikdy kurva svou ženu."

"Ach můj bože," řekl jsem automaticky. Její boky se ohnul trochu rychleji, a viděl jsem, jak se napil, jasně vzrušený.

Ona sjel mě a na záda, vytáhl na mé paži. "Pojď a kurva mě," zasyčela.

Přestěhovala jsem se mezi nohama, mé srdce na lyžích, můj penis houpat, ne zcela vzpřímený, ale rychle houstne.

"Seru na mě hluboký a pevný, Eliota." Natáhla ruku a přejela rukou po vlasech. "A abych přišel."

Podíval jsem se na její kundičky, vlhké a růžové a otevřené, a cítil, jak můj penis pulzovat. Přestěhovala jsem se dopředu a vzal ji do ruky, hladila ji několikrát, vede hustou hlavu k jejímu středu, její vnitřní stydké pysky se rozešli jen tak jsem mohl vidět mrkání cíl vagíny, slibuje blaženost. Její boky se mírně pohnul, houpací, chtěl můj dotek, chtěl mě do ní, a když jsem stiskl tupou hlavu můj penis proti její tělo, zavřela oči a záda prohnula v očekávání, její prsa rostoucí na její hrudi.


"Yesss," povzdechla si, když jsem vklouzla jsem do jejích měkkých, vyhřívaná záhyby. Zasténala mé jméno, a to zamrazilo po zádech, aby ji slyšel tak otevřeně vyjádřit své potěšení, aby věděl, že jsem součástí toho všeho.

Její tělo získá snadno, zahalil můj penis v nemožném horku. Zasténala jsem, zíral v úžasu při pohledu na našem těle, když mě nechal v ní.

"Nepřestávej," zašeptala. "Naplňte mě, Eliota, vyplňte svou píču."

Přísahal jsem překvapením a radostí a nedobrovolné flex mých bocích mě tlačil hlouběji uvnitř ní. Zhluboka jsem se zpět a naplněný ji znovu pomalu, opakovat pohyb pár, pomalé časy, neschopný odtrhnout oči z pohledu na její otevření těla pro mě.

"Nebuď gentleman, Eliot," zasténala. "Chci, abys mě šukat tvrdě."

Jsem přesunul svou váhu na mé ruce, překvapen tím, jak moc jsem chtěl udělat právě to.

"Mě Vyplňte," řekla, její hlas prosycený touhou. "To mě poser hluboký a naplnit mě."

Slyšel jsem, že já přísahám znovu a cítil všechny svaly napjaté, jak jsem se odtáhla. Bál jsem se, že jí ublížil, ale jak jsem se díval, můj penis se objeví, slick s ní vlhkost, nechal jsem se moje boky padat bez omezení, drcení mé tělo proti ní. Vyskočila, sténala, a nutil mě na.

"To je ono," povzdechla si. "To je to, co chci."

Zhluboka jsem se znovu, vrazil domů, pozoroval její tělo odrazit pod dolu, a druh červeného oparu naplnila mou vizi. Můj penis bolela jako předtím, když přerostl místo v mých kalhotách, ale chtíč, která rostla ve mně bylo něco, co jsem si nebyla jistá, co jsem kdy zažil předtím.

"To mě poser," zasténala. A věděl jsem, že to všechno, co jsem chtěl v té chvíli.

Posunula jsem kolena a ramena, nastavení svou pozici, a začal přirážet v pravidelném rytmu, ji znovu a znovu naplnění, takže její grunt a sténat a lapat po dechu. Její kundička byla namáčení, i vlhčí, než tomu bylo dříve, když by snížila na můj čekací úst, a zvuk byl neuvěřitelný, rytmus obscénní, silných squelches. Bylo to stejné pozici moje žena a já jsem vždycky-rovný-dopředu misionář-nejvíce fantazie pozice, ale způsob, jakým se pohybovala pode mnou, její vrčení a pískání potěšení, její zmítající boky a způsobu, jakým nohy omotal kolem mých stehen , držel mě hluboko, dělal to úplně jinak.

Byla neuvěřitelně hlasitý, nutí mě se s zoufalé výkřiky. "Harder, Eliot," zasténala. "Opravdu mě šukat, dítě." Její obočí bylo zkroucené a oči se jí prosila mě. Moje hlava plavala vzrušením.

Zvedla nohy od kolem mého pasu a roztáhla stehna, dosahující dolů mezi její námi na mrtvici její klitoris. "Chystám se přijít, Eliot," vydechla. "Mějte mě kurva, stejně jako to, že právě takhle!"

Její tvář byla červená a Tušila jsem, moje je příliš; Cítil jsem teplo pod mojí kůží a potu na mé hlavě. Její dech byl rychlý a chytil pevně na hrudi, obtížné a napjaté jako ona rostla blíž a blíž k příchodu.

"Eliot," řekla zakňučel. "Budeš mi přijde ... nepřestávej!"

Nebyl jsem si jistý, že jsem mohl zastavit. Moje ruce bolely, ale pocit z ní znovu a znovu naplnění, z hladké, mokré odpor svého těla, hladkost její kunda jako je zahalen můj penis, byl neskutečný. Nikdy jsem nechtěl potěšení až do konce. Ale já jsem cítil, že budování příliš jemná rostoucí ve mně, méně dramatický než dříve, ale plný potenciál. Možná, že bych přišel znovu, pravděpodobně ne s ní, ale možná po. Myšlenka mě nadchlo, a dal jsem si trochu více svalů do mých strčení.

Stella reagoval okamžitě, její hlava výprask na postel povrchu, prsty drcení její klitoris. "Fuuuck, yesss!" zalapala po dechu. Její záda klenutá a nohy ztuhly na druhý a nechal jsem se moje boky spadají ještě jednou, vyplňování ji úplně. Fňukala, její tvář kroucení do té míry, myslel jsem, že by plakat, a pak zavrtěla, lapal po dechu a cítil jsem její tělo spojky zevnitř, její silné poševní stahy znovu a znovu uchopení můj penis v horečném rytmu.

"Ne ... zastavit," zalapala po dechu. "Nepřerušujte mě kurva." Nakreslil jsem své boky dozadu, skoro opouští její tělo, a pohřben sám hluboko, překvapil nářek zvuk, který přišel z krku, a stále zrychlený tep jejího orgasmu. Dva, třikrát stáhli I a tah, její kunda dojení můj penis, její dech se konečně teče drsným způsobem.

Její orgasmus Zdálo se, že navždy. Sklouzla nohy zpět do mé boky a držel mě proti ní, mě drží stále, a po dlouhé době jsem se cítil slabé pulsy v ní, jemně svíral svůj tlustý penis. Ona byla omámená, její tvář zrudla a zářící, její úsměv opilý úsměv blaženosti.

"Mmm Eliot," řekla broukal po několika sekundách a lapal po dechu. "Bože ... ty jsi kurva úžasné."

Věděl jsem, že není důvod, proč přišla tak těžké, není jediný důvod, stejně jsem věděl, že to bylo více kvůli své vlastní lásky sexu a skutečnost, že ona věděla, jak nejlépe se obrátit na sebe, a nebál hledat potěšení, ale nemohl jsem si pomoct nechat její slova jít do mé hlavy.

Nikdy předtím jsem se cítil žena reagovat takhle na něco, co jsem udělal, nebo viděl ženu Podívej se na mě s takovou zoufalou touhou. Bylo to neuvěřitelné, turn-on a já jsem cítil, jak mé vzrušení pulzující vášnivě uvnitř mě. Zhluboka jsem se zpátky, takže její tělo, a poslouchat nějaký impuls Nevěděl jsem, že jsem měl, jsem zavřela nohy a převalil ji na břicho.

Ona splněny bez váhání, díval se na mě přes rameno s překvapeným úsměvem, jak jsem se rozešli nohy k pohybu mezi nimi.

"Zezadu?" Její stále udýchaný hlas byl škádlil a plné schválení. "Ach Eliot ... to je tak sexy ..."

Oba jsme se přestěhovali současně, umístění sami. Přestěhovala se na kolena mírně tlačí její kulatý zadek ke mě jako oběť. Uklidnil jsem se s jednou rukou na bok a použít druhou ruku sklouznout můj penis nahoru a dolů po délce její mokré štěrbiny.

Vůně Její tělo bylo aromatické a opojné, jak byl pohled na ni sehnul před me-dokonalé symetrii její kulatý zadek, křivky jejích boků a zúžení pasu, záda posetá drobnými potetované hvězdami. Její tvář byla otočena do strany, přitisknutou lůžka povrchu, ale při pohledu na mě, s očekáváním.

Přivedl jsem k ní vaginálního vchodu a můj penis vklouzl do ní okamžitě, což nás oba sténat. I zmírnil své boky dopředu a dozadu po dobu několika sekund, chce jít rychle a tvrdě znovu, ale uchvácen tím, jak její vnitřní stydké pysky nasáván na můj penis, když jsem se stáhl, jako teplé, vlhké úst. Podíval jsem se na její tvář a zachvěl se, její výraz, povolení mi dával, jak se tak jasně vyjádřil, jak moc chce být v prdeli mě praštil jako fyzický úder.

Začal jsem se pohybovat rychleji, postupně zvedl tempo, jak jsem to udělal. Postel skřípala pod námi, a tělo její zadek skočil s každým dopředného tahu z mých boků. Byla opíral posteli, což mi pevný cíl pro mé touze, sledoval mě od přes rameno. I uchopil ji za boky, zklidnit sám, a viděl své prsty curl na postel povrchu.

"Ty jsi tak zatraceně sexy právě teď," zavrněla, usmíval se na mě. Zdálo se, že je směšné, co říct, vzhledem pohled jsem měl. "Sledování svůj penis jako to, že pohřbí ji ... kurva svou kundu ..."

"Bože, Stella," řekl jsem vzrušeně, můj dech roste rychleji. "Ty jsi neuvěřitelná."

"Chystáš se jít dovnitř mně?" Naděje v jejím hlase byla tak sexy.

"Je to v pořádku?" Zalapala jsem po dechu, stále řezání dopředu a dozadu, ztratil v pohybu a pocit. "Mám přestat?"

"Neopovažuj se," zasténala. "Nepřestávej. Chci to, chci, abys zase přišel."

Její slova vytáhl zvíře zasténání z krku, chtíč otok uvnitř mě. Zvedl jsem tempo, lemování kolena od sebe mírně uklidnil svou rovnováhu, a když jsem cítil, jak můj orgasmus se nebude zdaleka tak silný jako ten první jsem měl, uvědomění si, že jsem byl přichází na vteřinu čas byl dost mě tlačit do mého vrchol. Vrazil jsem víc, naše těla dělat hlasité plácnutí, když se setkali, a kopal prsty do jejích masitých boků.

"Ach bože," zasténal jsem. "Vaše kočička je-Jdu ..."

"Pojď," zasyčela. "Přijďte v mé píči, Eliota."

Vzpíral jsem se a cítil, jak se squeeze uvnitř mě, okraj bolesti, která rozkvetla do potěšení. Přísahal jsem, můj hlas hlasitější než to bylo celou noc, a vrazil tvrdě tlačí Stella vpřed a ztrácí svou rovnováhu v tomto procesu. Dopadl jsem na ní, můj penis opět posuvné přímo uvnitř ní, a pohřbil jsem tvář do jejích vlasů, jsem v prdeli ji proti povrchu lože.

Cítil jsem touhu, jako bych nikdy necítila-prvotní a intenzivní. Zasténala pode mnou, a já jsem upravit svůj postoj mírně vzít svou váhu z jejího těla, pokračuje v tahu proti její zadek. V této poloze, můj penis byl mělký uvnitř ní, ale stiskla pevně její zúžené kočička, a já jsem cítil, jak můj orgasmus dosáhnout ostrý vrchol.

"Ach Stella," zasténal jsem se do jejích vlasů, dýchání ve vůni jejího těla, a vychutnával si zvuky Udělala pode mnou, nutí mě, abych v ní, lapal po dechu z její potřebu, jak jsem vrazil, její hlas chytil někde mezi radostí a nepohodlí, ale s ochotou-Boha, byla tak ochotná. Prohnula jsem záda, všechny moje svaly bolí, jak jsem se cítil můj penis prázdný podruhé, skákání a pulzující a hlasitě zasténal, blaženosti šíří mým tělem v teplých vlnách.

Ležel jsem na ní, dokud můj pulzující penis uvolněný, a používá to, co cítil, jako poslední z mé síly přesunout svou váhu z jejího těla. Odstrčil jsem si vlasy z obličeje a políbil ji na tvář zarudlá. Obrátila se na mě tvář, a políbili jsme se s vášní pro celou minutu, zastavil se často, aby se chytit dech.

"Ach Stella," povzdechla jsem si, jak jsem si lehl na postel povrchu. "Do prdele. Jsi úžasná žena. Děkuji vám."

Zasmála se zastavil, na okamžik, a pak se rozesmál.

"Co? Co jsem řekl?"

"Nemyslím si, že to někdo někdy dělal, že předtím," řekla se smíchem. "Poděkoval mi za sex." Objala ho kolem krku, zpocené a usmál se. Její tvář se rozzářila, aby ji ještě krásnější.

"No, možná ne, kdo byl někdy tak vděčná jako já. Nemáš ponětí, jak neuvěřitelné celý večer byl pro mě. Bylo to ... neuvěřitelné, opravdu." Cítil jsem, náklonnost k ní spěchat skrze mne. "Ira je šťastný muž. Doufám, že oceňuje, jak úžasný jsi."

Posunula se vrtule sama o loket a díval se dolů do mé tváře.

"Myslíš to, viď?"

"Mysli to, co?"

"To jste doufám, že Ira mě váží." Naklonila hlavu a podíval se na mě zvědavě.

"No, ano. Doufám, že, proč by ne?"

Pokrčila rameny a sklouzla rukou po hrudi, přejela prsty přes mé hrudi vlasy. "Jen si myslím, že většina kluků by ani nechci myslet na ten druhý, ale ty jsi ... ty jsi vlastně šťastná za něj, ne? Myslím, že to nevadí?" < br />

"No," Její výraz byl jen trochu strach, tak jsem si vybral svá slova opatrně. "Je to na prvním místě. Neměl jsem žádnou jinou zkušenost, ale dlouhodobou monogamii, takže myšlenka více, ležérní milovníky byl trochu šok pro mě. Ale pak, téměř vše bylo trochu šok mě dnes večer. " Trochu mračit obav v jejím čele nezmizel ještě, takže jsem přidal, "A fantastický šok, Stella-absolutně kurva úžasný šok." Usmála se a její výraz zmírnil. "Poslyš, myslím, že jste úžasná a já jen doufám, že Ira dělá taky. Doufám, že si uvědomí, jaký poklad máte."

Go Back

Comment