Menu

The Topic Collections

Web Site Concerning Things

Sexy seznamka, která každého potěší.

Poznámka autora: Toto je čtvrtý příběh ze série o nevlastních matek. Obdržel jsem několik žádostí od čtenářů ptát, že píšu o nevlastních matek. Každý příběh bude o jiném nevlastní matka a její sexuální eskapády. První příběh je o krok-matka, kdo spojil se svým nevlastním synem umístěných v Itálii. Druhý příběh je smyšlený, ale je založen na čtečky navrhl příběhem. Krok-matka používá TLC svést svého nevlastního syna. Třetí příběh je o rodině, který podlehne kouzlu svého nevlastního matky. Čtvrtý příběh je o nevlastní matky, který se stal tak závislý na její nevlastní syn, který si vytvořili skupinu s názvem, "Stepmothers anonymní."

ÚVOD

Cynthia Wilcox, atraktivní blond vlasy, žena, 40 let, nedávno tvořil ženskou cílovou skupinu s názvem, "Stepmothers anonymní." Byla vytvořena tato skupina na základě své vlastní zkušenosti s ní nyní o 20 let starý nevlastního syna. Cynthia a její nevlastní syn Toby byl s vyprahlou záležitost od té doby mu bylo osmnáct. Cynthia byl závislý na její nevlastní syn je obrovský penis a ona prostě nemohl nabažit. Tobyho otec zemřel, když Toby bylo 16 let a Cynthia pokračoval zvedl ho. To bylo, když se slaví 18. narozeniny, které se věci vymkly z rukou a oni měli svůj první sex dohromady.

Vzhledem k tomu, že první noc Cynthia byla nenasytná a vše Toby musel udělat, bylo vzít svůj velký černý péro a ona po něm. Cynthia nikdy s černochem, dokud se starý a nakonec si vzal James Wilcox. Měli vášnivý život, když James byl naživu a on byl ten, kdo představil Cynthia na anální sex. James používá jí říct, jak dobře vypadala na všech čtyřech s jeho velký černý péro posuvné dovnitř a ven z ní urostlý bílý zadek. Teď to byl Toby, který naplnil její anální průchod na pravidelném základě.

Cynthia se setkal s několika ženami v průběhu let, které se staly závislými na zářivé kohouty jejich mladší nevlastní syny. Sdíleli příběhy a na naléhání dvou blízkých důvěrníků, Cynthia začala Stepmothers Anonymous. Bylo otevřeno všem maceše, jedno nebo ženatý, kteří nemohli přerušit tabu vztah s její nevlastní syn. Reakce byla znepokojivě velké a tam byl v současné době tucet žen ve skupině.

Stepmothers Anonymous měl pomoci ženám s jejich problémy a nabízí návrhy k odlamování záležitosti s jejich stepsons. V Cynthiiny případě však příběhy sloužil jen zapálit oheň, který jí Toby byl více než ochoten dát, když přišla domů. Cynthia se podělit o druhé ženské příběhy s Tobym a oba by se zapne a vedoucí do ložnice. Cynthia se divil, kolik z ostatních účastníků to samé.

TOBY se otáčí 18

Cynthia vzala nevlastního syna Tobyho na večeři k jeho 18. narozeninám. To bylo v pátek večer, takže Cynthia nemuseli pracovat další den a Toby neměl školu. Po večeři se vrátili domů a Cynthia otevřel láhev vína pro ně podělit. Pili a smáli se sdílet příběhy s sebou. Pak další láhev vína byla spotřebována a oba se stali zamilovaný. Toby toužil po své nevlastní matky pro někdy, když se obrátil na její štíhlé souměrné tělo. Cynthia měl pěkné velikosti střední prsa, nádherné nohy a vrah zadek. Toby věděl, že jeho otec byl v prdeli, že křivky prdel mnohokrát v minulosti.

Stalo se to tak rychle, že ani jeden z nich si to uvědomil. Jejich oblečení se zdálo tát pryč a oni se ocitli nazí v Cynthiiny posteli. Toby byl mezi jejíma nohama a jeho velký černý penis byl zasazené v její blond kočička. Byl to let, co Cynthia měl sex a ona byla více než připravená. Tobyho působivé penis naplnil její lůno, stejně jako otcův penis měl před lety.

Začali pomalu a stabilní kurva pohyb, ale zanedlouho byli buší navzájem závody k jejich orgasmy. Cynthia přišel první a ovinula nohy těsně kolem Tobyho těla a táhl ho pevně. Její oči v sloup a její tělo šel do křeče, když dosáhla svého vrcholu. Cynthia zakryla ústa s jednou rukou na utlumit její výkřiky extáze, když hrbatý Toby za všechno, co stálo za to. Toby stále přímo na zkurvenou Cynthia a měla nepřetržitý řetězec nebo orgasmus před Toby konečně natočil svůj náklad hluboko do jejího lůna. Tobyho tělo ztuhlo, když řídil svůj penis do té míry, jak to půjde a vystřelil teplé proudy semene do Cynthiiny kunda.

Toby vytáhl z Cynthia a jeho stále tvrdý penis vypadal zlověstně, jak to leskly se souhrnnými milostných šťáv. Toby válcované Cynthia než na všech čtyřech a pak strčil penis zpátky do její kundičky. Cynthia broukal, když sklonila hlavu a otočil ji k jedné straně. Toby jemně tlačil na její dolní části zad, které způsobily její kolo křivky zadek, aby se ještě více zvýrazní. Toby pohladil Cynthiinu urostlý zadek, když v prdeli její Doggy Style a pak si pohrával s jejím podsvětí otvorem. On nakonec mazané prst s ní kočička šťávy a zasunul prst do jejího konečníku. Cynthia http://www.purevolume.com/listeners/auspiciousshell55/posts/1144647/Chce%C5%A1+dobrou+erotickou+seznamku%3F%0D zavrtěla její urostlý dno v reakci na narušení.

"Pokud mě chceš šukat do zadku, budete muset použít hodně lubrikantu a jít snadno. To bylo dlouho, co váš otec mě tam v prdeli," varoval Cynthia.

Toby vytáhl svůj penis z Cynthiiny kočička a dostal z postele dostat mazivo. Toby se vrátil k posteli a dát dostatečné množství lubrikantu v Cynthiiny kretén a liberálně lubed jeho penis. Pak se umístí svůj penis u vchodu do Cynthiiny kretén a pomalu se tlačil dopředu. Šéf jeho penis zmizel v Cynthiiny urostlý zadek. Cynthia zabručel tiše a Toby pomalu přivádí jeho penis do ní.

Toby krmil jeho penis malý v době, Cynthii a zdálo se, že si vzal příklad z rukou na stehně. Cynthia by stisknout ruku proti Tobyho stehna a on by se zastavit jeho pronikání. Jakmile Cynthia byla pohodlná s vniknutí ona by si odpočinout ruku a Toby se znovu stiskněte dopředu. Nakonec Toby začal kurva ji pomalu posuvné jeho penis dovnitř a ven z Cynthiiny zadku. Cynthia vypadala tak zranitelná a tak sub-serviant na všech čtyřech s hlavou otočil na stranu a rukama uchopte povlečení jako Tobyho velký penis napadl jí nejvíce soukromé oblasti. Cynthia výraz byl kombinací úplné blaženosti a bezmoci, že byl ovládán Tobyho impozantní penis.

V tu chvíli věděl, proč jeho otec miloval šukat zadek. Miloval sledovat svůj velký černý prut snímek dovnitř a ven mezi tvářích jí lilie bílé zadku. Toby prdeli Cynthia nejprve pomalu, ale pak se zvedl tempo. Začal narazila do zadku a oni mohli slyšet jejich maso klepání dohromady jako Toby pronikl Cynthiinu zadek. Namísto ústupu, Cynthia odsunuto na Tobyho, jako by se snažila získat více z jeho penis do ní. Toby pak ztuhl a strčil svůj penis až na doraz do Cynthiiny zadku a Cynthia věděl, že se udělala.

"Ale cítím to. Dej mi to. Vyvrcholení do zadku, to je tak dobrý. Ach Bože, já ho miluju," zavolal Cynthia Tobymu.

Cynthia se zuřivě třel její kundička jak její zadek svaly sevřely kolem Tobyho penis. Toby pak pomalu klouzal jeho penis z Cynthiiny kretén a stopy semene bublal až na její řiti. Cynthia převrátil a její prsty se ponořil do její kundičky, když se potřeboval dostat zase pryč. Toby vytáhla ruku a holubice mezi nohy a olízl Cynthiinu kočička. Cynthia překvapilo, že Toby nebyl znepokojen tím, že měl cum v její píči dříve. Cynthia popadl Tobyho hlavu a hrbatý její kundu do tváře. Toby jedl ji, dokud se ozval znovu a on se nasaje všechny její šťávy.

Cynthia pak se otočil a se stěhoval do 69. pozici s Tobym. Stejně jako ukázal Toby bez váhání jí cum naplněné kočička, Cynthia neváhal brát kohout, který byl právě v jejím zadku do pusy. Dva z nich jedli navzájem na chvíli, a pak v prdeli ještě jednou v misionářské poloze. Po závěrečného aktu spolu leželi a líbali a objímat. Toby pohladil Cynthia je fantastické kozy a hrál se svými skalními tvrdé bradavky.

"Člověče, která byla skvělá," povzdechl si Cynthia.

"Určitě to bylo," zopakoval Toby.

Toby tam jen ležel a zasténal, když byl vyčerpaný. Dva z nich se nepohnul už před tím, než usnul. Během spánku se však skončili mazlení společně v poloze lžíce. Když se probudil ráno to bylo ještě brzy a Toby se rozhodl do prdele Cynthia se svým ráno vychcat erekci. Převalil se na ni a ona roztáhla nohy pro něj. Toby se potopila jeho hard rock penis do Cynthiiny šťavnatou kundu a pak v prdeli ji, dokud ho prosila, aby přestal. Toby vstal z postele a zamířil do koupelny na záchod.

Když se vrátil, Cynthia ležel na břiše, aby se dostal za ní a přitáhl si ji na kolena. Toby pak namazat svou hůl a zastrčil ji zpátky do jejího zadku znovu. On šukal ji tvrdě a rychle a to netrvalo dlouho na to, aby cum na její zadek. Pak oba šli do sprchy, kde se namydlil navzájem tělo a hrál s sebou. Toby jedli Cynthiinu kočička znovu a cucala ho, až přišel do úst. Ten víkend byl plný sexu a Toby mladistvý ozdravných sil Cynthia byla rozkoš k nevíře.

Tobyho oslavy narozenin byl začátek jeho vztah s jeho nevlastní matky. Měli sex po celou dobu, a oba se zdálo neúnavný. Toby dne holky ze školy, a dokonce i v prdeli pár 18-tileté, ale vždycky něco zbývá k Cynthii. Ona je nejlépe líbilo, když Toby přišel domů s účinností ode dne, kdy neměl uspět a byl připraven k akci. Toby se to líbilo, když přišla domů s šťavnatý příběh, který slyšela v ohniskové skupině.

SDÍLENÍ v ohnisku GROUP

Skupina dámy seděli v kruhu na Cynthiiny doma chatují poutavě, jak čekali, focus group, abyste mohli začít. "Dobře dámy, vidím, že máme novou macechu k nám. Každý, pozdravuj Jill," oznámil Cynthia.

Všechny ostatní dámy odpověděli unisono: "Ahoj Jill."

"A teď, kdo by chtěl jít jako první večer," zeptala se Cynthia.

"Já," odpověděl docela blondýnka.

"Pokračuj Ashley, co byste se rádi podělili se skupinou?"

"No většina z vás ví, že můj 19letý nevlastní syn, a já jsem byl aférku. Můj manžel hodně cestuje, a když on je mimo město můj nevlastní syn Buddy je všude kolem mě," začal Ashley.

"V poslední době jsem vám říkal v době, kdy mě šukal do zadku přímo v kuchyni. Jsem přišel domů z mého dvoulůžkové tenisový zápas s dívkami a měl cestu se mnou, když jsem ještě měl na mém tenisovém šaty. On stáhl kalhotky dolů, sklonil mě přes kuchyňský stůl a namazat mou řiť s máslem na stole. Pak se postavil za mě a strčil velký penis do zadku a šukal mě, až přišel. Buddy cums v kbelících a on zaplavila můj konečník s jeho semene, "řekl Ashley připomněl všem.

"Pokud si dobře vzpomínám Ashley se ti to líbilo. Mysleli jste si, že to bylo velmi zlé, vzrušující a erotika," zhodnotil Cynthia.

"Ano, jsem to udělal. Zpočátku jsem byl ponížen, ale pak jsem se cítil tak nádherně nemravné."

"Tak co nám chcete sdělit tentokrát?" Cynthia šťouchl.

"Před několika týdny Buddy mi sdílí se dvěma ze svých přátel," řekl červenající Ashley ohromující ostatní ve skupině. Slyšitelný vzdech byl slyšel od několika žen. Jill se nevěřícně, ale zároveň se nemohl dočkat, až se dozví, co se stalo.

"Jak se to stalo?" Zeptala se Cynthia.

"Buddy a já jsem hrát tenis ve středu ráno se, že škola je pryč. Jeli jsme domů a musel jsem odstranit své tenisové kalhotky jako vždy, aby mohl hrát s mým kočička na cestě domů. Zahlédl dva z jeho přátel Curt a Kirk a on se zastavil, aby jim jízdu. Bál jsem se a v rozpacích. "

"Chlapci přišli k autu a pozdravil nás a Buddy jim nabídl odvoz. Řekl mi, abych se na zadním sedadle se svými dvěma přáteli." Sit mezi Curt a Kirk, "řekl mi."

"Musel jsem přelézt Kirk sedět mezi nimi, a když jsem se snažil, aby mé sukni stáhl kluci si všiml, že jsem nebyl na sobě kalhotky. Usadil jsem se mezi ně a držel obě ruce na mém tenisovém sukni tahem dolů. Byl jsem tak trapně, že jsem byl jako červený jako řepa. Buddy rozjel do našeho domu. "

"Ahoj kluci všimli jste si, že Ashley není na sobě žádné kalhotky. Buddy řekl jim. Kirk a Curt se na sebe podívali, a oni teď byli jako červený v obličeji, jak jsem byl. Jsem si hrál s její kundičky, když jsme spatřili kluci, proč ne vy tam, kde jsem skončil, "navrhl. "Jen do toho, že miluje mít klitoris diddled a kundičku prsty."

Křičela jsem na svém nevlastním synem, "Buddy, zastavte ji a ne chlapci neodváží dotknout mě!"

"Kluci byli váhavý, ale s větší podporou od mého nevlastního syna se snažili dostat pod sukni. Snažil jsem se bojovat proti nim off, ale ještě tři z nás se snažil, tím víc vzrušený a odhodlanější Curt a Kirk se stalo. Nakonec se jim podařilo dostat do mé píči, a rozhodl jsem se nechat se laskal. Curt a Kirk také začal třít moje prsa přes můj tenisový šaty a já jsem dostal ještě zapnutý. Brzy měli mě lapal po dechu, když hrál s mojí kundy, klitoris a prsa. Oba z kluků se nyní sportovní boners ve své tenisové šortky. "

"Ahoj kluci, aby vaše ptáky a nechte Ashley pobavit taky", je Buddy řekl.

"Byl jsem příliš daleko, aby protestovali a kluci nemohli dostat své kohouty ven dost rychle. Curt a Kirk se stěhoval mé ruce do svých hard rock erekce a pokračoval hrát s mojí kundičky."

"Ashley ukázat klukům, co je to skvělý čuráku jste," směřující Buddy.

"Naklonil jsem se a vzal Kirka penis do pusy první a přišel okamžitě vyplnění mých úst s velkým zatížením. Cucal jsem ho v suchu a pak jsem se obrátil na Curt a vzala jeho penis do pusy a výsledek byl stejný. Curt přišel rychle a naplnila mou ústa s velkorysým nákladem a cucal jsem ho v suchu. Kluci byli tak nadržený, že zůstal pevný i přes natáčení tak rychle. "

"Jsme tady," řekl Buddy, jak auto zastavilo na naší příjezdové cestě a garáží. "Pojďte dál kluci a všichni budeme šukat mozek mého macecha je venku," Buddy řídil.

"Curt a Kirk byli popadl můj zadek, když jsem lezl přes ně dostat ven z auta. Poté, co v domě šli kamaráda do svého pokoje. Curt a Kirk stále hladil mé křivky zadek, jak šli za sebou a po schodech nahoru do ložnice, "pokračoval Ashley.

Ženy v ohniskové skupině byli stále nadšeni Ashley příběh a některé z nich byly kroutit kolem. Jiní se naklonil dopředu dočkat, až uslyšíte víc. Cynthia řekla Ashley pokračovat.

"Poté, co v ložnici všichni svlékli a já jsem ležel nahý na posteli. Buddy řídil akci a Curt a Kirk začal sát mé kozy jako Buddy snědl moje kočička. Pokaždé, když jsem měla orgasmus kluci otáčet, dokud každý z nich vysála na mém kunda. Mají mě držel v konstantním stavu vzrušení. "

"Curt mě nejprve v prdeli a pak Kirk prdeli moje kočička. Buddy pak mi v prdeli stejně. Kirk a Curt sledoval, jak se Buddy 9" penis oral svou kundu a musel jsem se svíjet v extázi. Po tři z nich přišel v mém kočička, Buddy mě převalil a vytáhl zadek až do zasraný polohy. Buddy pak použít gel na mazání mi zadek. Curt a Kirk se podíval na téměř nevěřícně, jak mi Buddy připraveni na prdel kurva zasedání. "

Buddy se na ně podíval a řekl: "Jsi připraven do prdele tento krásný zadek, nebojte se, že ji miluje do prdele?"

"Kirk dostal za mnou a zmírnil svůj tvrdý penis do zadku. On mě pomalu prdeli na první a pak zvedl tempo. Byl tak se obrátil na který vystřelil další velké zatížení cum tentokrát do mé prdele. Použil jsem svěrač svalů zmáčknout Kirka kohout vypouštěcí ho z jeho semene. Curt byl uchvácen sledování Kirk šukat zadek jako penis vklouzl dovnitř a ven z mého velmi křivé zadku. Curt neztrácel čas, kdy byla řada na něm stále za mnou a strčil svůj penis do jílec. Curt mi rychle v prdeli a on taky pak uložen dostatek množství semene do mé prdele. "

"Curt a Kirk pak s úžasem jako Buddy vsunul tlustý maso do zadku a oni nemohli uvěřit, že jsem mohl vzít všechno. Nejen, že jsem to vzít všechno, ale začal jsem prosil Buddy šukat zadek a naplňte ji s cum. " Řekl jsem kamaráda "Ach můj Miluju to, kurva prdel, naplňte ji s cum. Chci cítit budete střílet do zadku."

"Buddy mě prdeli v pravidelném rytmu, jak to dělal vždycky, když byl v mém zadku. Vzal delší než Curt a Kirk udělal, ale když se konečně vykřikl a tam bylo tolik spermií ze tří zátěží, že začaly vycouvat z mého kretén a spustit dolů nohy a kočička rty. Buddy povoleno jeho ptáka ke zmírnění uvnitř mě a pak se posunul ji dělat slyšitelný praskavý zvuk. "

"Byl jsem vrkání s mým zadkem stále ve vzduchu. Curt a Kirk byli skála opět těžké a dočkat, až mi kurva něco víc. Buddy se Curt ležel na zádech a měl jsem ho rozkročit. Sklonil jsem kočička na zem a pohltila Curt penis v moje kunda. Buddy se Kirk se za mnou a zasuňte jeho penis do mé prdele. dva z nich začala mě šukat společně a já jsem měl intenzivní orgasmus a odšťavňování Curt péro. Buddy klekl si přede mnou a představil mě jeho penis , který okamžitě jsem vzal do pusy. Měl jsem první trojku a první čtveřici ve stejný den. "

"Ashley nyní máte téměř dvě nohy kohouta v tobě najednou," oznámil Buddy. "Jak se ti to?"

"Jen jsem tiše zasténal, jak moje zvuky byly tlumené Buddy penis. Tři z nich pokračovalo kurva všechny tři otvory, dokud oni měli znovu cum v každém z mých otvorů. Triple spojovat i nadále, dokud každý z kluků měl cum v každém z mých děr . Curt a Kirk nemohl uvěřit, kolikrát byli schopni ejakulovat. Nikdy nebyly tak se obrátil v jejich mladých životů a leželi vyčerpaní na postel. "

"Slyšel jsem sám sebe tiše mumlal," Děkuji vám, děkuji vám, děkuji vám. "Byl jsem v sexuálním vytržení, když jsem se dotkl moje kočička a kretén a pak nasál cum namočené prsty čisté s pusy. Byl jsem ještě v euforický stav, kdy Buddy odvezl domů. "

"Pokaždé, když jsme hrát tenis, Buddy a uvedu Kirk a Curt zpět z tenisového klubu hodin kurva v mém domě. Podíval jsem se těšit na naše maraton kurva zasedání a na cestě z klubu do domu. Teď jsem automaticky dostal na zadním sedadle auta a sedět mezi Kirkem a Curt. Během několika minut se moje kalhotky jsou pryč a Kirk a Curt mají své ptáky z jejich tenisové šortky. jsem začal nosit dvoudílné tenisové oblečení tak, že Kirk a Curt může tlačit až můj vrchol spolu s mou sportovní podprsenky a porodila moje kozy. Kirk a Curt každý má bradavku do úst, protože prst moje kočička a kretén. mám penis v každé ruce a blbec je pryč, protože servis mi na cestě domů .


"Jakmile dorazíme doma orgie začíná. Buddy vymyslel hry pro nás měnit sexuální akty. Jakmile měl jsem klečet na posteli na všech čtyřech sání Curt penis, zatímco Kirk jedl moje kočička a Buddy lemovaná mi zadek. Jakmile Curt přišel, Kirk nahradil ho do pusy a Buddy šel jíst moje kočička, zatímco Curt lemovaná mi zadek. Poté, co Kirk natočil svůj svazek v puse se opět otočí tentokrát Buddy byl v mých ústech, Curt snědl moje kočička a Kirk lemovaná mi zadek. "

"Pak mě v prdeli ve stejném pořadí Curt, Kirk a Buddy každý z nich Cumming v mé píči. Jsem pak zase na všech čtyřech, když mě šukal do zadku, první Curt pak Kirk a Buddy opět každý z nich Cumming na její zadek. jsem mohl vždy spolehnout na nejméně třech zatížení cum v každém z mých děr. "

"V poslední době, Buddy měl Curt prdele mi misijní styl, až přišel. Pak jsem byl umístěn na všech čtyřech a Kirk mě šukal do zadku. Poté, co Kirk střelil zatížení se mi zadek, Buddy prdeli moje kočička misijní styl náplň mé kundu s jeho semeno. Pak jsem se vrátil na všech čtyřech jako mě Curt prdeli do zadku. Pak to bylo Kirk je zase do prdele moje kočička, která byla následně Buddy kurva mě do zadku. Pak dopil relaci s jiným trojitou týmu přikrýval off o tři z nich natáčení cum po celém mém těle. "

"Děkuji Ashley, která byla velmi grafický," řekla Cynthia s hlubokým povzdechem. "Poprvé jste se připojil k naší skupině si řekl, že doufal, že se naučit, jak přerušit vztah s vaší nevlastního syna. Je to stále tvoje přání?"

Go Back

Comment