Menu

The Topic Collections

Web Site Concerning Things

Sexy seznamka pro Tebe

To je čistá fikce a všechny aspekty jsou z mé vlastní představivosti, i když některé části bude pravděpodobně znít podobně v závislosti na tom, kolik fantasy čtení, co jste udělal.

Pokud máte nějaké problémy s tím, co mám psát, dejte mi vědět, ale pokud se chystáte jen dát mizerný zpětnou vazbu, jak v "to naštve," pak jít mráz sebe a doufám, že budete potřebovat nový onanista ... Nyní, pokud máte nějaké pozitivní zpětnou vazbu dejte mi prosím vědět.

To je side story na oficiální Silver Moon série jsem pracoval na. Některé části dialogu bude stejná, nebo na začátku to bude. Většina z nich se bude od Geoff je a bod Mari pohledu s občasným třetí strany POV. Ostatní části se budou lišit, jak jeden si ho pamatuje jinak než ostatní. To je normální v životě. Většina této kapitoly bude od Mari je, když se zabývá strachu z mužů. Vím, že v ostatních Ukázal jsem jí, jak většinou nemají potíže, ale kolikrát to, co lidé opravdu cítí skryté.

Chci poděkovat Somaluna pro přezkoumání kapitoly za chyby a nabízí návrhy na lepší formulace. Vše pohlaví nebo sexuální vztahy jsou 18 +. Užijte si.

@ Anonymní: Nelíbí se mi to, co musel říct o Danovi a nebo některé z vašich dalších připomínek. Hodlám komentovat jednou na mé názory, kde jsem dostat některé z předmětu jsem součástí mého příběhu.

Za prvé se budu stručně dotknout na tom, jak mohu zobrazit vlky a pak Lycan obecně. Vlci a psi mají tendenci být velmi společenští tvorové. Už jste někdy viděli psy hromadu na psí hromádce, zatímco spíte? Projděte se kolem sebe a náhodně lízat ostatní umlčet? Totéž by se dalo říci o kočky stejně. To je velmi běžné pro psy a vlky. V zimě pomáhá udržovat v teple. Nyní se Lycan je mají vlčí polovinu a mají hodně stejné akce jako normální špičáky nebo vlčího bobu.

Za druhé, kolik z vás má děti? Mám tři ačkoli oni jsou teď všichni dospělí. Vzpomínám si, když moje děti byly malé, a kdyby měl noční můru bychom zastrčit je s námi po celý zbytek noci. Dejme tomu, že mláďata nebyla noční můry, ale je jejich plazí se k němu a Mari jiný? Totéž platí i pro jejich koupání. Moje ex a já jsem koupal své děti, dokud se o 5ish a my jsme si byli jistí, že věděl, že k čištění všech svých orgánů, včetně jejich dna a třísla. Pokud vás tato myšlenka trápí pak jsem tě líto.

Třetí Lycans jsou velmi taktilní v mém vesmíru. To neznamená, že když Dan objetí chlapa, že se cítí ho, nebo když se těší štěně, že se děje něco sexuálního. Je-li vaše mysl automaticky přejde takhle jsem znovu tě líto. To je další důvod pro náhodné doteky, jak chodí kolem sebe http://gorminkiqyxemy.blog.com/2014/10/23/sex-seznamka-pro-tebe/ a vše, to znamená, že se vedení balení dluhopisy nahoru. Není nic sexuální ní.

Čtvrtá řeknu, když to přišlo na sprchové scény jsem se zvážit, zda je zahrnout nebo ne. Nakonec jsem se rozhodl, že se přidal více než by se mohlo odvádět pozornost. Opět jde z vlastní zkušenosti jsem poznal několik lidí, kteří se sprchou se svými dětmi, než oni byli o něco starší. Nezapomínejme, když řeknu, starší, jsem stále mluvil 5 a pod.

Zapáté, pokud jde o nahotu zase mluvíme vlkodlaky. Oni jsou cvičeni od útlého věku, aby se svlékli, než se změní, aby se z ničí své oblečení. Na tom není nic sexuálního s tím, prostě zdravý rozum. Pro ně by to bylo jako jít na nudistické pláži a svlékají před skákání do vody. Tam není žádné stigma nebo nesprávnost s tím spojené. Protože někteří lidé dělali si stěžují jsem se zastavit, kde je odstraňování a jednoduše začali říkat, že "změnila formu" z větší části. Pokud vás to stále vadí a pak jsem silně naznačují, že vy jste ten, s otázkami, a ne já. Doufám, že to, co jsem měl říci, má nějaký vliv na to, jak ty z vás, kteří mají nějaké problémy zobrazit své příběhy, ale pokud ne, tak jsem se zdvořile pozvat, abyste si přečetli další příběhy, které nejsou narušují váš malý stísněná svět. < br />

Teď, co řekl, to vše výše uvedené Doufám, že můžete vidět přes to, co by bylo považováno za lidské pojmy a uvidíte, že ano, že mají lidská těla, ale ne vždy reagovat jako lidé. Jsou Lycan je a některé z jejich akcí a reakcí nebude stejný. K dispozici není žádný nezletilý sex, nebo dokonce nejasné náznaky nezletilých sexuálních vztahů. Ano, jsem to udělat místo psaní, že Paulo a Sylvia mají být kamarádi, ale já dělal konkrétní bod Dan říká, že se nebude pářit, dokud jsou starší 18 let.

*

Jízdy do klanu domu nebylo zas tak dlouho, ale bylo to déle, než Mari ještě nikdy řízený a cítil se tak daleko od domova, i když to bylo jen zavolat. První noc strávil v jedné z balení domů balení, která vypadala k Geoffa klanu za věrnost. To bylo zajímavé, protože Alpha byl jmenován Apollo Granger a byl poměrně bouřlivý odchozí muž, který vypadal, že pokles vtipy, jako by šli z módy. Byl víc než trochu překvapen, když Geoff zobrazeny s vlkem jako jeho kamarád a submisivní, aby bota.

Druhou noc se na jednom z malých klanu domy, malé rozhodně relativní, protože to bylo větší než v zámku žila, a to bylo zajímavé, protože je to většinou Kitsunes s několika jinými druhy. To byla malá večeře záležitost, která byla opět relativní, protože tam bylo asi dobrý 25 osob u stolu. Díky bohu, že chování bylo docela obeznámeni a to málo, co s výzvou, že je třeba Geoff dělal přes jejich vazby. Diskuse byla zajímavá, ale ona většinou byla klidná, protože to bylo docela ohromující. Pokud to byl malý klan dům, ona byla trochu strach, aby viděli, co je hlavním klan dům byl podobně.

Geoff mu vysvětlil, že hlavní zámek byl také sídlem vlády pro celý klan, který nepomohl moc pro ni kus mysli. Když oni nakonec dosáhli klanu dům těsně před večeří na třetí den, oni byli na cestě, nemohla si pomoct, ale hledět na to. Ta zatracená věc byla obrovská! Tam byl obývací pokoj a klan prostor. Poznala dvě části od sebe, byly spojeny, ale velmi odlišné. Klan strana byla tři příběhy a samozřejmě určena pro podnikání. Další část byla dva a půl příběhy, ale měl velká skleněná okna a vypadal jako bydliště, ale nějak dva byly smíchány tak, aby nevypadal divně vedle sebe.

Kdyby měl možnost, že by vylezl z auta a běžel s křikem. Chystala z venkovské dívky, která byla dole malé balení nakonec co-vůdce obrovského klanu, který byl také země sama o sobě. Byla vystrašená až na dno své duše a byl strach, že by se nezdaří Geoff. Byl to pocit, že se snaží, aby projekt, ale měl pocit, že se krvácení po od Geoff měl paži kolem sebe a byl jí uklidňující pro vše, co stálo za to.

"Uklidni se lásku, všechno bude v pořádku. Vím, že jsi unavený, ale jsme jen mít malý rodinný večeři a na několik následujících nocí, aby vám trochu času se usadit dovnitř" Nezmínil se, že za týden se chystají mít formální klanu večeři, aby ji představit na místní klanu a jinou v asi měsíc a přinést v hlavách kadetů větví klanu, jakož i zástupci jiné lihové zvířata byly v souladu s jí představit.

Večeře pro místní členy klanu by se stalo poté, co uvedl ji do klanu starší jako jeho kamarád. To nebylo to bude legrace, protože několik starších ho neměl rád a má ho přivést zpět vlka a země nemehlo byla téměř zaručeno, že naštvat je pryč. Tam to bude křičet zápas a Mari se bude mít problémy se zabývá, že s ohledem na její zadní zem stejně.

Mari http://adamantemissary08.jimdo.com konečně všiml, tam bylo několik lidí, kteří stojí velké dveře a ona předpokládal, že to byla jeho rodina. Žena měla dlouhé stříbrné vlasy, stejně jako Geoffa vlasy. Její pokožka byla světle zlatou barvu a její asijské předky bylo jasné myšlenka byla míchání s evropským závodem stejně. Ten muž měl mnohem kratší černé vlasy a byl bledý a byl trochu vyšší, takže to vypadalo, než Geoff ale viděla podobnost. Oba byli oblečeni a muž měl něco visící nad jeho levým uchem, ale nedokázala říct, co to bylo z této vzdálenosti.

O chvíli později se vozidla zaparkována a Geoff vylezl ven a pomohl Mari ven a omotal paži kolem ramen a šel s ní na jeho rodiče. Když Allie a Ana tam nebyl, byl překvapen, ale tušil, že se nevrátil ze svých cest. "Matko, otče, rád bych vám představil mého budoucího partnera. To je Marissa Ryan z Alucian balení. Mari to je moje matka Alysson a můj otec Jonathon. To je náš šéf bezpečnosti a majordomus Jake."

Mari jim plachý úsměv. "Jsem velmi potěšen, že splnit všechny z vás." Podívala se na Geoffa a usmál se. "On mi řekl, tak o všem z vás, a toto místo. Jsem rád, že se tady." Malá lež, ale usoudil, že by bylo ignorováno. Bylo to dosti zřejmé, že není velmi pohodlné tak blízko, jak stála na Geoffa.

Alysson sledoval, jak dva přistoupil k jejich splnění, a nemohl si pomoci, ale úsměv na mladou ženu. Byla očividně strach, ale dělat ji co nejlépe, aby ji a její syn byl také zřejmě vypadal velmi chrání ji skrýt. Mladá žena byla velmi drobná dívka, ale velmi atraktivní a ona si nemohla pomoci, ale krok vpřed a smést ji do objetí. "Jsem tak šťastný, že splnit Geoff družku. Vítejte do nového domova hun. Večeře bude za pár minut, ale pokud se chcete osvěžit, bude Jake ukáže a Geoff do svého apartmá a přinést vám dolů, když jste připraven. "

Mari byl překvapen, když se dostala objala, ale opřela se o něj a usmála se. Cítila něco jako alfa, která opravdu pomohla, protože jí dal jakýsi pocit domova a známosti. Jakmile cítila, že ona začala lehce uvolnit. "Ocenil bych, že madam. Byl to dlouhá cesta a rychlá sprcha a změny by bylo hezké." Jedna poslední objetí a ona se vrátila do Geoffa.

Alysson smál, když jí volal madam. "Mari, může ti zavolat Mari? Mari, zavolej mi Alysson prosím. Madam je pro slavnostní příležitosti a cítím starý." Usmála se, když dívka se naklonil do ní a Alysson spíše rád její vůni, která obvykle byla pozitivní ukazatel. "V tom případě, Jake se dostanete tam, a vaše zavazadla by již měl být tam. Pojď dolů, když jste připraveni a budeme jíst."

Mari žaludek zabručel, když řekla jíst. "Nebude to trvat moc dlouho Alysson od mého vnitřního vlka naznačuje oběd byl před nějakým časem." Když Alysson řekl jí, aby jí zavolat Alysson, ona lehce zasmál. "To skoro zní jako Dan. Mě nevrle nařídil, aby mu zavolal Dan místo Alpha. On opravdu mi nařídit. Opravdu jsem nebyl spokojen s tím ..." Uvědomila si, že je nesourodý a zavřel ústa a ustoupil.

Geoff se usmál. "My tě uvidí brzy matkou. Suite? Mám takový pocit, že byly přesunuty, zatímco jsem byl pryč?" Věděl, že byl a pravděpodobně jakmile odešel z domu, protože teď věděl, že se očekává, že najít svého druha.

Jake se usmál a uklonil se Mari. "Pane, paní, jestli mě bude následovat Ukážu vám do vašeho apartmá." Otočil se a vešel do domu a musel pozastavit, kdy Mari ztuhl, když šli dovnitř a Geoff psychicky se usmál. Dům byl impozantní, a musel si to přiznat. Centrální oblasti byly většinou otevřený design a blízko dvě patra vysoké. Na protější stěně byly vysoké clerestory okna, které běžely téměř podlahy až ke stropu a podíval se přes oceán, bazénu, a některé zahrady.

Geoff ji nechal zastavit a podívat se na několik okamžiků. "Můžeme putovat později, pokud chcete, pojďme se umýt a najíst." Jemně nutil ji do domu a rychle následoval Jake ke své nové sociální zařízení a dokonce i on byl ohromen. Bylo to velmi prostorný s centrální obývací pokoj, menší solárium pro ni, kancelář pro něj, několik ložnic, malou kuchyňkou, stejně jako velký mistr vanou a jiné společnou koupel.

"Dobrý bože, to je místo, kde budeme žít?" Málem vyjekla, když řekla, že. Její oči byly obrovské, když se rozhlédl kolem. Krvavý apartmá byl snadno tak velký jako kombinované jídelnou a hlavní místnosti na zámku. Bůh toto místo z Dan pokoje vypadají staré a opotřebované a poměrně prostý.

Geoff si nemohl pomoci, ale trochu usmívat. "Kam si myslíš, že budeme žít? Některé liška dům? Bude to znít špatně, ale jako klan dědice naše pokoje jsou bude jen pár kroků pod máma a táta jen. Pojďme se vyčištěno a připraveno k večeři. " Kývl na Jakea, který stál vedle dveří a zůstane tam, dokud byli připraveni jít.

Pomalu ho následoval do ložnice a tentokrát se podařilo to zmrazit, i když to bylo tak pěkné jako hlavní místnosti. Její zavazadla byla umístěna uvnitř, ale věděla, že většinu svého oblečení bude vypadat opravdu zpět zemi. "Přál bych si něco pěkného na sebe do restaurace. Dan se mi získat nějaké nové hadry, ale vaši rodiče vypadal tak hezky."

Geoff se usmál. "Mohl bych dostat křičel na, ale mám své měření od Angie a zavolala máma a dala jí je, stejně jako své oblíbené barvy. Doufám, že vám to nebude vadit, ale ..." Přešel k šatnou, že Byl její a otevřel dveře. "Máma říkala, že vám moc, protože byste asi raději udělat svůj vlastní nákupy."

Mari vypadal dost překvapeně a zamračila se na něj. "Předpokládám, že jste se uchechtl na mé měření i v pořádku?" Věděla, že se mu líbí její tělo, ale nemohl odolat škádlila ho; dobře ne poté, co otevřel dveře do velké místnosti, která měla téměř více oblečení, než ona kdy měla ve svém životě. Mari vešel do místnosti a rozhlédl se kolem sebe a tam byl řada košile, halenky a topy, spolu s sukně, šaty, kalhoty a dokonce i malé množství stříbrných šperků. "Co bych měl nosit?"

Geoff se podíval a vytáhl tmavě levandulové sukně, světlejší košili a vybral nějaké šperky, včetně těžkého stříbrném řetízku s klanu znak na něm. "To by mělo fungovat i když jsem vám umožní vybrat si své spodní prádlo. Některé věci člověk by neměl dělat." Ušklíbl se.

Mari ledabyle plácl se na něj, jak vypadala v zásuvkách a našel celou řadu různých typů a usadil se za hříšné vypadající červenou krajkové podprsenky a kalhotek soubor, který byl zaručeně ho začít slintat, když ji uviděl v něm. "Bůh to bude tak těžké si zvyknout. To vše jen pro jednu osobu? Proč máš tolik věcí?" Měla dostatek oblečení pro téměř jednoho týdne používání, a to jednoduše za dva týdny, a že nebylo ani včetně toho, co jí přinesl.

Geoff obrátil oči v sloup. "Zvykněte si na to. Budete pravděpodobně začít dostat vybaveny pro formální oblečení zítra, protože v týdnu, bude představen na starším jako můj kamarád. Pokud si myslíte, že to je fantazie, a vše, co ..." "Měl bys vidět to, co jsem mít na sobě, nebo ještě hůře, matko. Do konce dne, můj krk a hlava jsou hmotnostní napětí z řetězů a co ne, že je spletené do mých vlasů a kolem krku. "

Poté, co měla její hadry popadl něco ekvivalentní pro něj z jeho šatníku, který byl mnohem obsazena, a nastavit vše na posteli a vedl ji do koupelny. "Sprcha http://www.getjealous.com/painstakingnook57/journal/3344875/sex-seznamka-pro-kadho.html nebo vana?" Zeptal se jí, když se postavil sprchový kout soupravu na dvě umyvadla mramoru pultě.

"Sprcha nebo nikdy se odsud dostat. Myslím, že koupel později by bylo hezké, aby nasákly od napětí v zádech." Koupelna se jí neobtěžoval skoro stejně jako ten zbytek, protože to nebylo, že mnohem větší, než Dan ačkoli to bylo pěkné a moderní. Vana vypadala krásná a udělal pro dva a ona se nemohla dočkat, až se vyšplhat do něj. Ona ji chytil za sadu, jak dobře a začala uklízet.

Nebylo to moc dlouho před tím, než byli hotovi, oblékl se a šel dolů. Jídelna, které byly uvedeny do byl menší než v domě, ale ona figuruje to bylo jen pro nejbližší rodinu. Byly splněny vysoké Kitsune ženy. "Dobrý večer, pane a paní. Já vám ukážu, do jídelny a my jsme v plánu jen malé klidné večeři jen pro dva z vás a vašich rodičů lord Geoffrey." Lehce se uklonil, aby jim a otočil se, aby je vedl na vedlejší jídelně.

Gertrude byl opravdu rád, že jí byla dána čest ukazuje Pána Geoffrey a jeho nový kamarád do jídelny. Věděla, že to není nejinteligentnější v domě, ale vždycky se snažil její nejtěžší udělat co nejlépe, a to bylo obvykle docela dobrý. Snažila opravdu těžké, aby se ujistil, soukromá jídelna byla zřízena dokonale pro malé klidné večeři a dělal, že všechny pokrmy byly akorát a stříbro bylo zazářila a šumivé. Tabulka měl bílý ubrus a červené ubrousky.

Když vešli, Mari se podíval na stůl a začal mírně třást. Tam bylo všechno dvakrát se zdálo, dvě vidličky, dvě lžíce, talíře, nože a brýle a ona netušila, co dělat s některou z nich. Slzy začaly rozlévat dolů a ona se otočila a sevřela Geoffa. Bylo to prostě příliš mnoho a ona byla prostě ohromen tím vším. "Ach bože, Geoff já nevím, jestli to můžu zvládnout. To je příliš mnoho." To byl nářek a začala vzlykat do jeho košile.

V okamžiku, kdy to udělala, Gettie začal třást, jak dobře, protože se snažila tak těžké, aby všechno perfektní a ona očividně selhal a slzy začaly teče z očí stejně. "Je mi to líto, je mi líto, že to není dost dobré pro vás, madam." Zřejmě nepochopil, co Mari říkal, a předpokládá se, že to bylo proto, že neudělal dost dobré práci.

Alysson začal a pak se její výraz změkl. Měla by se očekávat to, ale je to prostě nenapadlo ji, protože to bylo něco, co se prostě použil. Když Gettie začala plakat, že přešel k dívce a dal jí pusu. * Není to vaše vina Gettie. Odvedl jsi skvělou práci a vše vypadá krásně. Děkuji vám za všechnu vaši práci. * Byla snadno se rozruší, a to bylo něco, co by se považovat za dobře. * Mari je jen unavený a z mnohem menší místo. Ona se cítí zahlceni všemi změnami. Jděte do kuchyně a dejte Samantha vědět, že večeře bude o několik okamžiků později. *

Geoff vytáhl kolegu blíž a strčil hlavu pod bradu, ale byl na rozpacích, co mám dělat. Nečekal, že tento typ reakce, protože on opravdu neměl žádnou zkušenost takového. Každý, kdo v klanu domu byl použit tento druh věcí, nebo v případě, že tam byly zaslány byly připraveny pro tuto úroveň služeb a bydlení. Zatímco se snažil uklidnit svého druha vrhl pohled na svou matku prosí ji o pomoc. "Hush Lovie, všechno bude v pořádku. Neměl jsem dokonce zvažoval to a je mi líto, prosím, odpusť mi."

Poté, co byl Gettie pryč Alysson přešel k místu, kde byl Geoff a Mari a ovinula ruku kolem ramen oběma z nich a objala je. "To je v pořádku Mari. Nechtěl jsem opravdu myslíte, že o tom buď, ale jste opustili balení, svou rodinu, a vše, co je znáte. Nedivím se vám, že jste naštvaný, a prohrál." Byla hladil ji po vlasech a lehce vyčnívající komfort a vítejte na ni.

Mari pomalu přestala plakat když si stále držel Geoff. "Cítím se tak ztracená. Nevím, co mám dělat nebo jak se chovat. Jsem trochu submisivní, kteří se starali o mláďata a domu. Co já vím o tom, že některé jemné dáma a přední a cokoli jiného, ​​co dělat ? jsem sem nepatřím. Nechci patřit do domu, nádherné jako to. " Slzy začaly znovu.

Alysson stále hladil po vlasech. "Mari, myslíš, že jsem se naučil, jak vést a vše přes noc? Máma a táta nebyl krok dolů, dokud jsem byl v mých 80 letech, a už jsem měl Geoff když byl ještě docela mladý. Nejste Očekává se, že okamžitě být dáma nic víc, než očekáváme Geoff okamžitě vědět, jak být příštím vůdcem. " Položila polibek na vlasy. "Co se týče příslušnosti tady děláte, nebo vám nebude kamarád mého syna. Tam je něco, co přinese do tohoto klanu a domu, které jen můžete. Duchové jsou málokdy mýlí."

Go Back

Comment